Stomatolog Tarnobrzeg

lek. dent. Honorata Motyka

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F
Tarnobrzeg

Kochana przesympatyczna osoba...dokładnie, bezboleśnie, podejście do pacjenta.Młoda a sprytna..
Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Bardzo polecam p.doktor :) Pozdrawiam rodzinką ;)

Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Sobiesław Śnieżek

Mickiewicza 52
Tarnobrzeg

Wręcz rewelacja. Pan doktor choć miał dużo ludzi wcisnął mnie aby pomóc z bolącym niemiłosiernie zębem a do tego z opuchlizną na twarzy przez ropę. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany mimo że był już cały ukruszony i został tylko korzeń. Po wyrwaniu dużo instrukcji na temat dalszego postępowania. Dziękuje bardzo i gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak

Stale 1
Tarnobrzeg

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

lekarz Grażyna Galek

Szewery 9
Tarnobrzeg

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Monika Tukendorf-Mażysz

Targowa 4
Tarnobrzeg

Wzorowe podejście do pacjenta! Jest jedną, z niewielu lekarzy którzy maja ludzkie podejście do pacjetna! 10/10

lek. dent. Janusz Doryk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Sanitas
11 Listopada 8
Tarnobrzeg

Mistrz w swoim fachu. Pan Doktor usunął mi dziś kolejna ósemke. Profesjonalista, opanowany, z ogromną klasą. Nie mogłabym oddać się w inne ręce. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: MAGDALENA

Tomasz Korzeniowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bolesława Śmialego 4
Tarnobrzeg

Z czystym sumieniem polecam pana doktora .Leczyłam u niego zęby i jestem bardzo zadowolona i co ważne leczy BEZBOLEŚNIE ;)

lek. dent. Jolanta Adamczyk

Prywatny Gabinet USG lek. med. Bogdan Pawlak
Wyspiańskiego 18a lok. 1
Tarnobrzeg

Bardzo miła, kompetentna, solidna i delikatna stomatolog. POLECAM (ale tak troszkę, aby nie było za duzych kolejek)

lek. dent. Jerzy Trela

Protetyk, Stomatolog

Kopernika 24
Tarnobrzeg

bardzo kompetentny dentysta, miły, wszystko tłumaczy i liczy się z moim zdaniem... często to ja decyduję co będziemy robić i przeważnie wychodzi na moje:) czasem mi się wydaje, że bardziej stara się ratować moje zęby niż ja! Jak potrzeba bez problemu przyjmuje mnie także na NFZ...
I tak jak pisał już ktoś wielką zaletą jest to, że Pan doktor przyjmuje wieczorami, zwłaszcza dla osób studiujących poza Tbg:)
Polecam z całego serca

lek. dent. Maria Jaworska

Tarnobrzeg

Byłam u tej pani na wizycie w gabinecie publicznym. Nie zgodze sie z tym,ze jest nie uprzejma i nie potrafi leczyc. Jest swietnym specjalista i w dodatku bardzo miłą osobą. Oby wiecej takich lekarzy!