stomatolog tarnów

lek. dent. Piotr Kupiec

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna A. Ulanecka
ul. Mościckiego 14
Tarnów

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Opinia dodana przez: DAWID ZE ŚWINOUJŚCIA

lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

ul. Gumniska 14
Tarnów

Bardzo miła i bardzo dokładna .Wszystkie zęby , ktòre robiła wyglądają estetycznie . Polecam wszystkim, ktòrży szukają rzetelnego dentysty.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Justyna Mężyk

Gabinet Stomatologiczny Justyna Mężyk
Kościuszki 35
Tarnów

Bardzo miła pani stomatolog. Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam każdemu!;)

Bardzo miła pani stomatolog. Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam każdemu!;)

lek. dent. Justyna Szarkowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11
Tarnów

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)

Opinia dodana przez: Łukasz G..........

Janusz Gieracki

lek. dent. Aleksandra Jurek

Gabinet Stomatologiczny
Zaczarnia 153b
Tarnów

Chciałabym polecić wszystkim szukającym dobrego stomatologa panią lekarz Aleksandrę Jurek. Jest ona bardzo dobrym stomatologiem, a przy okazji bardzo życzliwym. Osobiście chodzę do niej już z 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Czy to jest wizyta publiczna czy prywatna do każdego pacjenta podchodzi tak samo, a jeżeli chodzi o wizyty prywatne to są tańsze niż u konkurencji.

lek. dent. Dorota Kołodziej-Karcz

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

lek. dent. Małgorzata Kruczek-Głodek

ulica Kwiatkowskiego 15
Tarnów

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)

Opinia dodana przez: kaka

lek. dent. Diana Dembicka

ulica Nowy Świat 10/1
Tarnów

Witam. Pani Doktor Diana Dembicka- to juz marka sama w sobie. Pani Doktor wykonuje uslugi na najwyzszym swiatowym poziomie. Przyszedlem z ruina,a wyszelem z usmiechiem rodem z Hollywood. Pelen profesionalizm,godny w 100% polecenia.

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Anna Ożga

ulica Bema 5
Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam

Opinia dodana przez: Anna