Filtruj terminy

lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. ElŻbieta Szybiak

MEGA DENT
ŻWIRKI I WIGURY 1
Tarnowskie Góry

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Elżbieta Borowiec-Wilczek

Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą. Jako pacjent nie mam Pani Doktor nie mam nic do zarzucenie. Sama wizyta przebiegłą bardzo sprawnie i co ważne- bezboleśnie. Polecam!
Opinia dodana przez: Zofia

Grażyna Kołodziej

Gabinet Lekarski
32-769 Tarnowskie Góry

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i cierpliwość !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Elżbieta Borowiec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Jerzy Hakuba

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NSZOZ "Art-Dent"
Słoneczników 46/3
42-606 Tarnowskie Góry

Najlepszy dentysta, jakiego spotkałam. Mam do niego pełne zaufanie. Wizyty niebolesne, leczenie skuteczne, pełen profesjonalizm i otwartość na pacjenta. Do tego bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Leszek Klimczak

Piastowska 17
42600 Tarnowskie Góry

Z czystym sumieniem mogę polecić lek. dent. Leszka Klimczaka..Bardzo dobrze zna się na swojej wykonywanej pracy. Co tu więcej pisać po prostu fachowiec.
Opinia dodana przez: Wacław

lek. dent. Elżbieta Wilczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniała, zero bólu, bardzo miła , dokładna i fachowiec najwyższej klasy,szkoda że już nie przyjmuje w Pyskowicach
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Sławomir Renk

Centrum Stomatologii, Ortodoncji i Implantologii RENK
42-600 Tarnowskie Góry

100% pasji, perfekcjonista i bardzo miły człowiek. Na wizycie ma się poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy. Wysokie ceny, ale za najwyższą jakość usług.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Bożena Gajda

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Bardzo dobra lekarka !!!! Leczę zęby u pani Gajdy od 20 lat. Nie mam zastrzeżeń. Ceny niskie. Poza tym jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Małgorzata Sabuda

SADENT
ul.Niedziałkowskiego 42
42-612 Tarnowskie Góry

A więc tak. Stan mojego uzębienia przed pierwszą wizytą można nazwać tylko horrorem rodem z Hollywood. Można by powiedzieć że nie ma szans na normalność. Do tego strach powodujący ogromną niechęć do jakichkolwiek spraw związanych z stomatologią. Ale jak już człowiek osiągnie pewien wiek to trzeba coś z tym zrobić. Po pierwszej wizycie okazało się że jednak nie jest tak źle, wcale nie jest to takie nieprzyjemne jakby to sobie ...

lek. dent. Katarzyna Łęcka

Stomatolog, Ortodonta

SmileMe Implanty & Ortodoncja
Kopernika 21
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

Marian Dekiel

Tarnowskie Góry

Każdemu mogę polecić tego stomatologa, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Wizyta u niego to niemal przyjemność gdy wychodzi się z gabinetu i jest po bólu jak ręką odjął. Bardzo dobre znieczulenia, nie ma mowy żeby bolało, czuć jedynie ukłucie igły i nic więcej. To wszystko za nie wielkie pieniądze, najlepszy i najtańszy dentysta w TG!

lek. dent. Maria Hoinkis

Gabinet Stomatologiczny
Piłsudskiego 9/3
42-620 Tarnowskie Góry

Najkrócej mówiąc, profesjonalizm. Profesjonalizm przez duże P, Pani Maria jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie ale również doskonałym menedżerem. Wiedza, praktyka jak i indywidualne podejście do pacjenta są na NAJWYŻSZYM poziomie. Wybór sposobu leczenia konsultowany z pacjentem. Fantastyczny zespół ludzi wokół. Zdecydowanie polecam.😊
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Karina Okraska

Powstańców Śl. 31
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo polecam. Leczę się tam od dwóch lat, zawsze wychodzę zadowolona. Pani Karina jest dokładna i pracuje bez pośpiechu- zawsze jest czas na prośbę o poradę czy jakieś pytania.

lek. dent. Elena Goraj

Tarnowskie Góry

Bylem w gabinecie i szczerze powien ze duzo bierze drogo jak na plombowanie gada i sie spoznia do pracy za duzo se mysli . Ceny jak z kosmosu stary sprzet i gabinet wymaga remontu Chyba Ci ludzie co do niej chodza oszaleli .Klinika usmiechu polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Ewa Janicka

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Komfortowe warunki, nowoczesne gabinety w stylowej willi.Własny parking dla pacjentów, rozsądne ceny i terminy wizyt. Profesjonalizm i uprzejmość budzące zaufanie. Polecam

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

lek. dent. Marcin Jasiak

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

bylam pacjentka PANA DR MARCINA JASIAK.USUWALAM ZEBA DOLNA SIODEMKE SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA FACHOWOSC W USUWANIU ZEBOW NA SZOSTKE SPOKOJNY OPANOWANY LEKARZ .BARDZO POLECAM PANA DR.ZEBA USUWALAM 10.01.2020