Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Stomatolog Toszek

- 3 lekarzy
# 1

lek. dent. Maria Nowak-Kowalska

Stomatolog

liczba opinii: 1
+1 więcej

None
ulica Parkowa 3
Toszek

Średnia ocen: 5,0/5

Świetna stomatolog ! Jeżeli boisz się dentysty to spokojnie możesz iść do tego lekarza. Kompetentna, wszystko wytłumaczy,do każdego pacjenta podchodzi ...

Świetna stomatolog ! Jeżeli boisz się dentysty to spokojnie możesz iść do tego lekarza. Kompetentna, wszystko wytłumaczy,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a nie jak maszyna a przy tym jest bardzo miła :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: dyszka dawid.dyga
# 2

Krystyna Faltus

Stomatolog

liczba opinii: 3Toszek

Średnia ocen: 1,1/5

Witam, chciałam tylko przekazać Państwu, że Pani doktor chyba nie kończyła studiów, albo przynajmniej omijała zajęcia z przedmiotu chirurgii stomatologicznej, ...

Witam, chciałam tylko przekazać Państwu, że Pani doktor chyba nie kończyła studiów, albo przynajmniej omijała zajęcia z przedmiotu chirurgii stomatologicznej, bo podsumowała mnie za usunięcie tylko korony zęba 150zł , twierdząc że usunęła calość. Potem okazało się (straszny ból, obrzęk twarzy i wykonałam RTG) że pozostawiła korzenie tego zęba. Chyba nie wie że ząb składa się również z korzeni, które trzeba również usuwać. Sprawę już zgłosiłam do rzecznika odpowiedzialności zawodowej... i wiecie co: okazało się że m.in. ta Pani również jest rzecznikiem.
Nie wiem jaki teatrzyk teraz mi zaserwuje, jeśli oczywiście "przypadkiem" ta sprawa trafi na jej biurko. Mam nadzieje ze sprawiedliwość zwycięży.
Nie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat