Lekarze Stomatolog Tychy

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

43-100 Tychy

Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdalenę Pniok. Jej podejście do leczenia zębów zawsze jest na najwyższym poziomie, przez co zabiegi są skuteczne i szybko przynoszą rezultaty.
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Stomatolog
                                       lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska

Przychodnia Stomatologiczna
al. Bielska 135/22
43-100 Tychy

Cudowna Pani doktor dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty. Spokojna , opanowana perfekcjonistka . Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Faktycznie o cenie za usługę dowiadujemy się w recepcji już po odbytej wizycie - więc lepiej dopytac przed leczeniem. Wyleczone zęby wyglądają tak jakby były zdrowe od zawsze i nikt przy nich niczego nie ruszał. Super dentysta -goraco polecam wszystkim , którzy boją się wizyty u stomatologa :)

lek. dent. Janusz Słomka

Korczaka 53
43-100 Tychy

Pan doktor Słomka to taki Stomatolog, którego precyzja równa się z wykonastwem szwajcarskich zegarków. Plomby wieczne, a prace, które sam uważa za niepewne i tak okazują sie trwałe :) Gabinet prowadzony wzorcowo, pełen szacunek dla czasu pacjenta, to naprawdę sie nie zdarza zbyt często u innych, nawet prywatnych lekarzy, aby wyznaczana godzina wizyty była tak bardzo dotrzymywana. Pełen profesjonalizm zarówno organizacyjny jak i wykonwaczy. POLECAM.

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

Imię Różycki

NZOZ Śmieszek STOMATOLOGIA S.C.
aleja Bielska 33
43-100 Tychy

Świetny lekarz. Podchodzi z troską do pacjenta, cierpliwy, miły. Nic tylko polecać...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Grzegorz Bienek

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Najlepszy dentysta. Został mi polecony przez innego dentystę, który nie mógł poradzić sobie z moim zębem. Ząb został uratowany, a pacjentami Pana Doktora jest cala moja rodzina i przyjaciele. To nie tylko niezastąpiony specjalista, ale również bardzo ciepły, spokojny człowiek, który wprowadza tak przyjemną atmosferę, że nawet moje przedszkolaki chętnie siadają na fotel.
Opinia dodana przez: MMG

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

43-100 Tychy

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

Lucyna Plewnia-Sitko

ES DENTICA
43-100 Tychy

Lecze sie u pani doktor od lat.i ona i jej maz wykazuja sie 100% kompetencja.Pania Lucyne cechuje takze niezwykla empatia i delikatnosc.Polecam bez mrugniecia okiem.

lek. dent. Sebastian Pawelec

estima Stomatologia Estetyczna
Walentego Kubicy 2
43-100 Tychy

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa
Szczerze polecam. Pani Doktor to Lekarz, który stara się uratować każdy ząb i z dużą troską i cierpliwością podchodzi do pacjenta.

lek. dent. Katarzyna Drożdż-Nowak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hutnicza 48
43-110 Tychy

Świetne podejście, fachowa obsługa, lekarz godny zaufania. Polecam w 100%. Byłam u wielu dentystów i w końcu trafiłam na takiego do którego będę chodziła cały czas.

lek. dent. Małgorzta Żak

43-100 Tychy

Super lekarz, wcześniej bałam się dentystów, ortodontów itp a dzięki pani Pniok udało mi się nie mieć obaw na fotelu. Super :)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Joanna Gibińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Maciej Wilk

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

U tego stomatologa każdy jest dzielnym pacjentem. Pan Maciek to złoty człowiek i największego tchórza przekona do leczenia. Delikatny i kompetentny. Wizyty są bardzo krótkie ale treściwe. Poczuciem humoru sprawia, że aż miło się wraca do tego specjalisty. Polecam gorąco.

lek. dent. Aleksandra Peteja-Ćwik

Diament
Hierowskiego 41
43-100 Tychy

Bezboleśnie, miło i fachowo moim zdaniem. Polecam. Umawiam się na godzinę i zawsze jest punktualnie.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marta Brauntsch

43-100 Tychy

Super lekarz, spokojna i wyrozumiała. Dzieci bez strachu siadają na fotel. Dziękuję w imieniu Pani małych pacjentów Marceliny,Seweryna,Antoniego.
Opinia dodana przez: Romana

lek. dent. Janusz Terlecki

Dunikowskiego 48
43-100 Tychy

Najlepszym stomatologiem jakiego znam jest Janusz Terlecki, byłam u wielu dentystów i za każdym razem nie było tak jak być powinno, lekarze głównie pokazują nad sobą wyższość, a do tego nie słuchają pacjenta, w przypadku pana doktora Terleckiego, który obecnie przyjmuje w EndoMedica w Tychach na ul. Hubala, jest zupełnie inaczej. Nie ma wizyty, która nie skończyła by się uśmiechem. Pan doktor ma zawsze miłe podejście do pacjenta, ma naprawdę ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Katarzyna Kawka-Suchoń

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Bylam już kilka razy u Pani Doktor i muszę powiedzieć,że nigdy nie byłam u takiego specjalisty.Pani Doktor jest profesjonalistką! Jest tak delikatna i sprawna,że każda wizyta to przyjemność,gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Maria