Stomatolog Wadowice

Gabinet stomatologiczny albaDent. Lek. dent. Grzegorz Ptak
ul. Sienkiewicza 24
Wadowice

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko ...

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, bo nigdy nie wiadomo czy nie wyjdą jakieś komplikacje wymagające dodatkowego czasu. Choć ja byłem ostatnio tam dwa razy i czekałem zaledwie 10 minut.

Jest sprzęt, jest wiedza, doktor nie boi się trudnych przypadków, mogę z całego serca polecić ten gabinet.

Opinia dodana przez: ja

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
ul. Fabryczna 4

Szczerze polecam!
Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy.
Super podejście do panikujących dzieci.
Jeszcze raz polecam.

Szczerze polecam!
Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy.
Super podejście do panikujących dzieci.
Jeszcze raz polecam.

os. Pod Skarpą
Wadowice

super pani doktor,miła,uprzejma,profesjonalna,świetny gabinet z dobrą obsługą i świetnym sprzętem.usługi kompleksowe w fajnej atmosferze,polecam wszystkim,

None
Sadowa 47
Wadowice

Serdecznie polecam stomatologa. Profesjonalne i fachowe podejście, do tego ogromnym plusem jest otwartość na potrzeby pacjenta, ciepło i serdeczność z jaką wita pacjenta. Jego uśmiech od progu wzbudza zaufanie i powoduje ze wszelkie obawy i lęki znikają. Przed przystąpieniem do leczenia pan doktor dokładnie, w sposób jasny i rzetelny wyjaśnił jak wygląda sytuacja oraz jak będzie przebiegało leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w procesie leczenia. Wszystko przebiegało sprawnie, szybko i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Filifionka

Mickiewicza 58

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 14/3
Wadowice

Szybka i dokładna jakość usług, plomby trzymają mi już jakieś 15 lat i w sumie to wszystko szybko i dokładnie. Gorąco polecam:D

Opinia dodana przez: Dominik

None
Karmelicka 10
Wadowice

Bardzo miła i spokojna. Profesjonalne podejście do pacjenta. Nowoczesny gabinet w Wadowicach. Polecam

Opinia dodana przez: CandyCane

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska MEDICUS PLUS
Sienkiewicza 27
Wadowice

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Renata Rogala

Ortodonta, Stomatolog

Mickiewicza 19 lok. 5
Wadowice

nawet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barska 7
Wadowice

Chodziłem do Pana doktora Borowego 3 lata.Wyleczył mi wszystkie zęby(zrobił piękne korony i zęby z porcelany).Mam pełne zaufanie do tego lekarza.Polecam go rodzinie i znajomym-bo jest naprawdę godny polecenia !