stomatolog warszawa

Stomatolog Warszawa dr Marzena Kupis

dr Marzena Kupis

Supradent Your Dentist
Grzybowska 2/32

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe. Na Pani Doktor można polegać i zawsze dobrze traktuje pacjenta. Pozytywne wrażnie i mogę polecić

Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Średnia ocen: 5/5

Szybko sprawnie i dokładnie. Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym!

Opinia dodana przez: Enya

lek. dent. Michał Woroncow

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Średnia ocen: 5/5

nienawidzę wizyt u dentysty ale wizyta u pana doktora była całkowicie bezbolesna i bez strachu. Goraco polecam Pana doktora!!!!

Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Średnia ocen: 5/5

Świetny dentysta. Leczył mi kanałowo ząb i zrobił do bezboleśnie. Odbudowany ząb wygląda jak prawdziwy!

Opinia dodana przez: Robert
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny oraz kompetentny. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i pacjenta. Zdecydowanie wszystko na plus.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Magdalena Domańska

lek. dent. Magdalena Domańska

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Pani Doktor spowodowała, że chętniej chodzę leczyć zęby. Wreszcie ktoś powiedział mi co jest do zrobienia i co może być do zrobienia w przyszłości - zrozumiałym dla szarego człowieka językiem. Cierpliwa, nie denerwuje się, gdy dopytywałem. W gabinecie wprowadza spokój i porządek, który uspokoił też mnie. Nie ma ponaglania i wysokich cen, co miałem w poprzednim gabinecie. Jeśli ktoś oczekuje jasnego, zrozumiałego wytłumaczenia i poczucia, że jest się zaopiekowanym przed dobre ręce, polecam z całego serca dr Domańską.

Opinia dodana przez: Stefan
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Wspaniały dentysta, zna się na rzeczy :) bardoz dobre podejście do pacjenta i leczenia. Szczegółowo omówione wszystkie etapy i przy tym duża cierpliwość. Polecam.

Opinia dodana przez: lekto
Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog   (+3 więcej)

Uśmiech Zdrowia Stomatologia Sp. z o.o.
Łowicka 23/1

Bardzo dobry doktor. Traktuje pacjentów z powagą. Ma dobre podejście do chorych i przede wszystkim tłumaczy bardzo dokładnie wszystko co nie jest jasne. Oczywiście polecam