stomatolog warszawa

dr n. med. Piotr Wychowański

Stomatolog   (+1 więcej)

Wychowański Stomatologia
ul. Rakowiecka 9/33

Doktor Wychowański robił mi licówki i korony,efekt przerósł moje oczekiwania,do tego stopnia,że ufam tylko doktorowi i leczymy się u doktora Wychowańskiego całą rodziną od kilku lat. Specjalista,najlepszy chirurg i protetyk w stolicy.

Maciej

Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Michał Woroncow

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

lek. stom. Grażyna Grabiec

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Bardzo miła pani, zawsze mnie ujmuje opiekuncze podejscie pani doktor. no i zabki tez robi ladnie ;)

Stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Byłem u Pani doktor na leczeniu kanałowym dolnej 4ki, wszystko poszło sprawnie, pełen profesjonalizm. Wizyta odbyła się punktualnie, nie czekałem w kolejce ani nie było pośpiechu w trakcie zabiegu. Doktor rzeczowo odpowiedziała na moje pytania. Gabinet nowoczesny i bardzo dobrze utrzymany. Polecam tę dentystkę!

Opinia dodana przez: Piotr
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Z całego serca polecam Panią doktor, profesjonalizm, delikatność, ostrożność. Oddać się w ręce takiego dentysty to sama przyjemność ;-)!!!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog   (+3 więcej)

Uśmiech Zdrowia Stomatologia Sp. z o.o.
Łowicka 23/1

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Lekarz rzetelny i solidny, dokładnie wytłumaczył źródło problemu i przebieg leczenia. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez pospiechu. Robiłam u Pana Marcina 2 plomby podczas jednej wizyty, wszystko sprawnie i bezboleśnie! Jestem zadowolona, po ubytkach ani śladu. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Aneta
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy wykonanej przez doktora Lutostańskiego. Rozpoznanie przebiegło szybko i dentysta rzeczowo odpowiadał na moje pytania. Wstawiona korona wygląda estetycznie i solidnie, a zabieg nie był dla mnie uciążliwy. Dentysta bardzo sympatyczny w kontakcie. Polecam tego stomatologa!

Opinia dodana przez: Tomek
Stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Plomba, którą wykonała mi doktor Agnieszka jest bez zarzutu. Wszystko wygląda ładnie i solidnie! Zabieg nie trwał długo, ale miała poczucie, że trafiłam do prawdziwej profesjonalistki. Pani doktor bardzo kontaktowa, zabieg u niej to niemal przyjemność. Pani doktor udzieliła mi również kilku cennych porad na temat codziennej higieny jamy ustnej.

Opinia dodana przez: Basia