Stomatolog Warszawa

dr n. med. Piotr Wychowański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Wychowański Stomatologia
ul. Rakowiecka 9/33

Gorace podziekowania dla Dr Piotra Wychowanskiego za wyjatkowo profesjonalna opieke stomatologiczna ,zwlaszcza w moim szczegolnym przypadku...Dziekuje za pelna informacje i terminowosc,, Dr Wychowanski jest wybitnym specjalista o bardzo wysokich kwalifikacjach a przy tym bardzo mily i z poczuciem humoru....Jest godny polecenia !!! ZALACZAM pozdrowienia i podziekowania dla calego zespolu pracujacego w gabinecie doktora za zyczliwosc i mila atmosfere a zwlaszcza dla wspanialej Pani DR ALEKSANDRY ..Krystyna W z Floridy

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

lek. dent. Michał Woroncow

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Klinika Stomatologiczna Awodent
Gołębiowskiego Łukasza 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

lek. stom. Grażyna Grabiec

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Bardzo miła pani, zawsze mnie ujmuje opiekuncze podejscie pani doktor. no i zabki tez robi ladnie ;)

Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii CCS LUDNA
ul. Ludna 10 a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Opinia dodana przez: Anatol
Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Uśmiech Zdrowia Stomatologia Sp. z o.o.
Łowicka 23/1

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-ROYAL
ul. Sarmacka 6

POLECAM DOKTOR TOŁŁOCZKO,WIE CO ROBI,WKRÓTCE BĘDĘ MIAŁ ZDJĘTY APARAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEGO WYLECZENIA.POLECAM.

Opinia dodana przez: Maciej
Stomatolog Warszawa dr Renata Marciniec

dr Renata Marciniec

Całodobowe Centrum Stomatologii CCS LUDNA
ul. Ludna 10 a

tomdol@post.plPodpisuję się w pełni pod tym co napisał balcead. Dokładność, fachowość, precyzja manualna, niezwykła empatia. Najlepsza dentystka, jaką spotkałem przez 40 lat korzystania z pomocy stomatologicznej.

Opinia dodana przez: Tomasz