stomatolog warszawa

lek. dent. Marcin Nitka

Stomatolog   (+2 więcej)

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Lekarz rzetelny, który nie wprowadza pośpiechu podczas wizyty, cierpliwie słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Pan doktor odznacza się anielską cierpliwością. Wykonanie estetycznych koron nie sprawiło mu problemu i jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikami jego pracy.

Opinia dodana przez: Adam
Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

ORTO-ROYAL
ul. Sarmacka 6

POLECAM DOKTOR TOŁŁOCZKO,WIE CO ROBI,WKRÓTCE BĘDĘ MIAŁ ZDJĘTY APARAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEGO WYLECZENIA.POLECAM.

Opinia dodana przez: Maciej
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

Stomatolog   (+2 więcej)

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Wspaniały specjalista! Dr Wilk jest rzetelny i kompetenty, kompleksowo zajął się moim uzębieniem. Dr Wilk wytłumaczył mi wszystko, wspólnie zdecydowaliśmy o postępowaniu, a na wszystkie pytania cierpliwie odpowiedział. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Maciej
Wolny termin: dzisiaj o 11:15. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog   (+6 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara
Wolny termin: 1 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Jaworska

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 1 Maj o 11:00. Sprawdź inny.

lekarz Mariola Sztogryn

AestheticA
Kleszczowa 18

Świetny lekarz godny polecenia. Pani doktor miła, sympatyczna, cierpliwa, konkretna. Fachowiec w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Karola
Wolny termin: 2 Maj o 08:30. Sprawdź inny.

lek. dent. Halina Piskorska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
Mokotów, Warszawa

Bardzo miła Pani Doktor, uprzejma, godna polecenia

Bardzo miła Pani Doktor, uprzejma, godna polecenia

Wolny termin: 2 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

Opinia dodana przez: krzysztof