stomatolog warszawa

lek. dent. Marcin Wilk

Stomatolog   (+2 więcej)

White Dental Clinic
ul. Żeromskiego 1, lok. U9

Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, p. doktor cierpliwie odpowiada na pytania i jest bardzo dokładny przy zabiegach (byłem już na 3 u niego). Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, nie popędza i stawia na dokładność i jasne przedstawienie sytuacji. Lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Opinia dodana przez: Pola
Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

ORTO-ROYAL
ul. Sarmacka 6

POLECAM DOKTOR TOŁŁOCZKO,WIE CO ROBI,WKRÓTCE BĘDĘ MIAŁ ZDJĘTY APARAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEGO WYLECZENIA.POLECAM.

Opinia dodana przez: Maciej
Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Chirurg stomatolog   (+3 więcej)

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys

Opinia dodana przez: krzysztof
Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny.

lekarz Mariola Sztogryn

AestheticA
Kleszczowa 18

Świetny lekarz godny polecenia. Pani doktor miła, sympatyczna, cierpliwa, konkretna. Fachowiec w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Karola
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Jaworska

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Doskonały stomatolog. Świetny kontakt z pacjentem, kompetencja i bardzo dobre efekty leczenia.Można śmiało polecać.

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 27 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa dr Marzena Kupis

dr Marzena Kupis

Stomatolog   (+2 więcej)

Supradent Your Dentist
Grzybowska 2/32

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe. Na Pani Doktor można polegać i zawsze dobrze traktuje pacjenta. Pozytywne wrażnie i mogę polecić