stomatolog warszawa

lek. dent. Paulina Szczepkowska

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Ursynów, Warszawa

Najlepsza stomatolog !!!

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Jestem super zadowolony z długotrwałych efektów leczenia. Przed kolejnym przylotem na pewno znowu się zapiszę. Dziękuję bardzo !!!

Opinia dodana przez: Mariusz

Joanna Drzewiecka

Stomatolog   (+1 więcej)

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

lek. dent. Gizela Ratyńska

CONRADMED
ul. Conrada 15

Średnia ocen: 5/5

Przesympatyczna pani stomatolog,zawsze w dobrym nastroju i przede wszystkim świetny specjalista, dokładna, rzetelna, pamięta każdego pacjenta, moja cała rodzina chodzi do niej, nawet mój mąż, który zawsze wolał stomatologa mężczyznę.

Marcin Dziekan

Anielewicza 2

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalna, uprzejma i wnikliwa postawa lekarska. Zdecydiwanie godny polecenia. Efekty jego pracy sa bardzo dobre.
Dziekuje.

Dziekuje.

dr Małgorzata Staruch

a dent
al. niepodległości

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam!

E.K.

lek. dent. Bogumił Zalewski

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Średnia ocen: 5/5

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

lek. dent. Anna Osińska

Zabłocimska

Średnia ocen: 5/5

bardzo mila i uprzejma wszystko zrobi bez znieczulenia i bez bulu za dore pieniodze goraco polecam uslugi

Izabela Nikiel

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry stomatolog.Niesamowicie dokładna w tym co robi.Nawet leczenie kanałowe jest przyjemne i bezbolesne.Bardzo miła i kulturalna wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Krzysztof Polanowski

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam ...

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jacek