Stomatolog Warszawa

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Bardzo sympatyczny, kulturalny lekarz, usunełam już u niego 3 ósemki. Wszystko sprawnie, bezbolesnie i w miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Lelka

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Pani doktor usuwała mi "ósemkę". Nic dodać, nic ująć. Nie dość, że pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, to jeszcze na dodatek jest bardzo miła i sympatyczna.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
Ursynów, Warszawa

Świetny fachowiec i na prawdę przemiła osoba. Jak do tej pory bałem się dentystów, to po kilku wizytach u dr Szypulskiej chyba zmienię zdanie. Na prawdę warto dbać o zęby, tym bardziej jeśli chodzi się do tak dobrego dentysty!

Opinia dodana przez: Fortmak

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Ursynów, Warszawa

Najlepsza stomatolog !!!

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Jestem super zadowolony z długotrwałych efektów leczenia. Przed kolejnym przylotem na pewno znowu się zapiszę. Dziękuję bardzo !!!

Opinia dodana przez: Mariusz

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

a dent
al. niepodległości

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam!

E.K.

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

Zabłocimska

bardzo mila i uprzejma wszystko zrobi bez znieczulenia i bez bulu za dore pieniodze goraco polecam uslugi

Bardzo dobry stomatolog.Niesamowicie dokładna w tym co robi.Nawet leczenie kanałowe jest przyjemne i bezbolesne.Bardzo miła i kulturalna wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał