stomatolog warszawa

Sortuj
Wolny termin: 9 Maj o 16:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog   (+2 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula

lek. stom. Katarzyna Langner

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: luka

lek. dent. Michał Jonasz

Sanus-Biorenix S.C Poradnia Stomatologiczna
ul. Dorotowska 9

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Warszawa dr Kinga Golonka

dr Kinga Golonka

Gabinet Stomatologiczny
ul. Górnośląska 3

Bardzo dobry fachowiec, wszystko odpowiednio i dokładnie wytłumaczone, po perfekcyjnym znieczuleniu oczyszczenie kanałów bezbolesne. Zostaję na dalszym leczeniu.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Paulina Szczepkowska

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Ursynów, Warszawa

Najlepsza stomatolog !!!

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Jestem super zadowolony z długotrwałych efektów leczenia. Przed kolejnym przylotem na pewno znowu się zapiszę. Dziękuję bardzo !!!

Opinia dodana przez: Mariusz

Joanna Drzewiecka

Stomatolog   (+1 więcej)

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

lek. dent. Gizela Ratyńska

CONRADMED
ul. Conrada 15

Przesympatyczna pani stomatolog,zawsze w dobrym nastroju i przede wszystkim świetny specjalista, dokładna, rzetelna, pamięta każdego pacjenta, moja cała rodzina chodzi do niej, nawet mój mąż, który zawsze wolał stomatologa mężczyznę.

Marcin Dziekan

Anielewicza 2

Profesjonalna, uprzejma i wnikliwa postawa lekarska. Zdecydiwanie godny polecenia. Efekty jego pracy sa bardzo dobre.
Dziekuje.

Dziekuje.

dr Małgorzata Staruch

a dent
al. niepodległości

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam!

E.K.