stomatolog warszawa

Marcin Dziekan

Anielewicza 2

Profesjonalna, uprzejma i wnikliwa postawa lekarska. Zdecydiwanie godny polecenia. Efekty jego pracy sa bardzo dobre.
Dziekuje.

Dziekuje.

lek. dent. Konrad Krszyna

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Dzisiaj miałam usuwaną dolną ósemkę z dłutowaniem i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Kompetentny i rzetelny, dokładny nawet w najmniejszym calu lekarz. Do tego opanowany, dokładnie tłumaczył co się dzieje krok po kroku. Pomimo możliwych komplikacji związanych z umiejscowieniem nerwu wróciło mi całkowicie czucie. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Natalia

dr Małgorzata Staruch

a dent
al. niepodległości

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam!

E.K.

lek. dent. Bogumił Zalewski

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

lek. dent. Anna Osińska

Zabłocimska

bardzo mila i uprzejma wszystko zrobi bez znieczulenia i bez bulu za dore pieniodze goraco polecam uslugi

Izabela Nikiel

Bardzo dobry stomatolog.Niesamowicie dokładna w tym co robi.Nawet leczenie kanałowe jest przyjemne i bezbolesne.Bardzo miła i kulturalna wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Krzysztof Polanowski

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam ...

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Robert Banasik

Stomatolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Stomatolog   (+1 więcej)

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50

Pani Doktor jest najlepszym dentystą dziecięcym jakiego poznaliśmy. Ma świetne podejście do dzieci. Jest cierpliwa i kompetentna.
Mój synek ...

Mój synek przestał bać się gabinetu dentystycznego. Dziś za każdym razem przechodząc obok gabinetu sam namawia mnie na wizytę :)

lek. dent. Piotr Fabrycy

Prywatny Gabinet Lekarski
Serocka 51 A lok. 2

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.