stomatolog warszawa

Sortuj

lek. dent. Bogumił Zalewski

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

lek. dent. Anna Osińska

Zabłocimska

bardzo mila i uprzejma wszystko zrobi bez znieczulenia i bez bulu za dore pieniodze goraco polecam uslugi

Izabela Nikiel

Bardzo dobry stomatolog.Niesamowicie dokładna w tym co robi.Nawet leczenie kanałowe jest przyjemne i bezbolesne.Bardzo miła i kulturalna wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Krzysztof Polanowski

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam ...

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Konrad Krszyna

NZOZ ALFADENT
Skorosiewska 7/U3

Wspanialy lekarz. Przed przystapieniem do zabiegu usuniecia dwoch osemek, a byly to oddzielne wizyty wszystko spokojnie wytlumaczyl. Sam zabieg przebiegal bezbolesnie. Lekarz jest bardzo sympatyczny i uprzejmy. Pozytywne nastawienie do pacjenta, jego pytan i watpliwosci. Z nicym sie nie spieszy. Polecam serdecznie!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Robert Banasik

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50

Pani Doktor jest najlepszym dentystą dziecięcym jakiego poznaliśmy. Ma świetne podejście do dzieci. Jest cierpliwa i kompetentna.
Mój synek ...

Mój synek przestał bać się gabinetu dentystycznego. Dziś za każdym razem przechodząc obok gabinetu sam namawia mnie na wizytę :)

dr Maria Elwertowska-Rybak

pacjent

lek. dent. Przemysław Szczyrek

None
Wilcza 5/14

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego dentysty, Leczy od lat zęby w mojej rodzinie. Jeszcze jak byłem małym szkrabem mama mnie do niego zabierała, teraz już chodzę sam :) Wszystko zawsze bardzo profesjonalnie, ceny w porządku. Bardzo się cieszę, że mam takiego dentystę.

Opinia dodana przez: Arek

lek. dent. Kinga Wyrzykowska

Dental Progress

Pelen profesjonalizm. Bezbolesnie, bezstresowo. Pani dr. jasno i zrozumiale objasnia zabieg. Caly personel w gabinecie bardzo mily.

Opinia dodana przez: lukasz