stomatolog warszawa żoliborz

lek. stom. Monika Madej

MEDISPOT - Klinika stomatologiczna i estetyki twarzy
Dygata 3 lok U2
Żoliborz, Warszawa

Długo szukaliśmy dobrego stomatologa dziecięcego, który miałby odpowiednie podejście do dzieci (doprowadzenie dziecka do lekarza to tylko połowa sukcesu ;-) Panią Doktor Monikę Madej poleciła nam znajoma za co bardzo jej dziękujemy. Z czystym sumieniem polecamy również innym!

Opinia dodana przez: Kaja

dr n. med. Barbara Obłoj

ODENT sp. z o. o.
ul. Duchnicka 3, (na terenie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej) Defabryka, budynek 4, wejście A
Żoliborz, Warszawa

Dzięki dr Obłoj mój zgryz i uśmiech zyskały nową jakość;). Przemiła lekarka i widać, że kocha swoją pracę.

Opinia dodana przez: makówka

lek. dent. Wit Obłoj

ODENT sp. z o. o.
Żoliborz, Warszawa

Doktor Obłoj usuwał mi ósemki, mimo że bardzo się tego bałam mam teraz dobre wspomnienia - profesjonalnie, szybko, bez bólu. Świetny specjalista który nie boi się trudnych spraw.

Opinia dodana przez: Magda