Filtruj terminy

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
Wieliczka

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

lek. dent. Anita Nawrocka

Niepołomska 18
32-020 Wieliczka

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Jestem wybitnie stroniącym i bojącym się pacjentem, ale dzięki Pani Anicie wyleczyłam wszystkie zęby. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, serdeczność i zrozumienie. Polecam całym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

dr Izabela Krystek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
32-002 Wieliczka

Polecam, polecam po stokroć ! Nie ma lepszego stomatologa w okolicy, ba w mieście ! Ciepłe i miłe podejście do pacjenta, poświęca swój czas by wyleczyć takiego panikarza jak ja :D

lek. dent. Łukasz Malan

NZOZ Estetyka Uśmiechu Stomatologia
KLAŚNIEŃSKA 16/1
32-020 Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

lek. dent. Joanna Dziura

ul. św. Barbary 46/lok.3
32-020 Wieliczka

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

lek. dent. Małgorzata Baniak

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

lek. dent. Marcin Borowy

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Beata Mikulec

NZOZ M.S. "DENTIST" s.c. Monika Baran, Sylwia Bigaj
ulica Piłsudskiego 31A
32-020 Wieliczka

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.

Beata Szydłowska-Klima

Kraszewskiego 6a lok. 16
32-020 Wieliczka

Solidny lekarz,dokładna i bardzo miła, zawsze prawidłowo rozpozna chorobę.Gorąco polecam! Warto do niej zaglądnąć!

lek. dent. Iwona Gołąbek

ulica Mickiewicza 10/1
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Potrafi rzetelnie ocenić stan uzębienia i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Wypełnienia wykonuje bardzo starannie i estetycznie, w związku z czym są bardzo trwałe. My leczymy się całą rodziną u pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Daniel Baniak

Centrum Stomatologia
Moniuszki 3/7
32-020 Wieliczka

Właśnie zakończyłam leczenie u pana doktora Daniela Baniaka. Moim zdaniem pan doktor jest profesjonalnym endodontą stomatologiem. Wykonywał mi bardzo skomplikowane leczenie kanałowe zębów trzonowych, ponadto uratował mi zęba, który nie był do końca wyczyszczony - wykonując powtórne leczenie kanałowe (ząb był wcześniej leczony przez innego dentystę). Miałam też przeprowadzony skaling i piaskowanie zębów, co dało rewelacyjny efekt. Za ogromną zaletę pana doktora uważam jego osobowość i wysoką kulturę osobistą. Jest ...
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Maria Panuszka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

przy okazji prostowania ząbków w tym gabinecie leczyłem też je i jestem bardzo zadowolony, polecam

lek. dent. Magdalena Podrescka-Szczygieł

ulica Mickiewicza 10/1
32-020 Wieliczka

Super gabinet wszystko na najwyzszym poziomie. Dawno nie bylem tak zadowolony z wizyty u dentysty. Ma niesamowite zdolne ręce i duzo wiedzy, polecam

lek. dent. Anna Budka

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

To co ta pani zrobiła z zębami mojego chłopaka zakrawa o pogwalcenie "przede wszystkim nie szkodzić". Jeśli się nie jest w stanie leczyć odpowiednio skomplikowanych przypadków to przynajmniej jako lekarz należało by się przyznac i skierować do innego specjalisty, nie mowie juz o podstawach - brak znieczulenia, higieny, przestarzały sprzęt, szpecace wykonczenie. Prawie wszystkie zeby "leczone" przez ta pania "doktor" sa do gruntownej naprawy - przez niedokladne kanalowe zeby byly ...
Opinia dodana przez: Dziewczyna

lek. dent. Jan Ludwikowski

Limanowskiego 1 A/6
32-020 Wieliczka

Doskonały lekarza Uprzejmy dokładny delikatny cierpliwy Absolutnie polecam przyjmuje nawet dzieci małe
Opinia dodana przez: IWONA

dr Maciej Lubiński

NZOZ Dentamerica
Słowackiego 9
32-020 Wieliczka

Nikomu nie polecam tego stomatologa!!!!! Jeszcze 2 lata temu moja opinia na temat tego Pana była zupełnie inna wszystkim go polecałam byłam bardzo zadowolona tylko ze tak naprawdę skąd miałam widzieć co tak naprawdę robi w tych zębach nie bolało, był miły to było ok, ale do momentu kiedy zaczął bolec mnie ząb którego mi leczył kanałowo, za leczenie tego zęba zapłaciłam ok 500 zł Pan stomatolog po zaplombowaniu i ...
Opinia dodana przez: Nika

lek. dent. Ewa Chądzyńska

NZOZ Dentamerica
Słowackiego 9
32-020 Wieliczka

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie ...
Opinia dodana przez: Mysza

lek. dent. Kamila Kuc

ul. św. Barbary 46/lok.3
32-020 Wieliczka

Całkowicie polecam. Jest to najlepsza dentystka z jaką miałam do czynienia. Wyjątkowo miła i uprzejma osoba.

lekarz Barbara Siedlik

Pola 15
32-020 Wieliczka

Pani doktor to żona złodzieja i oszusta ,który okradł ludzi na około półtora miliona złotych-nie płacąc im za wykonane usługi.Cały majątek przepisał na swoją żonę ,żeby niemożna było mu nic zabrać .

lekarz Krystyna Bąbała

Różana 3 a