wielkopolskie stomatolog

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Stomatolog   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Chirurgii Jednego Dnia "EZ"
Borowskiego 2 A/3
Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Marek Moszyk

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

lek. dent. Katarzyna Plandowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
Poznań

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają już jej "wierni".

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
Poznań

Super lekarz :) Godny polecenia.

Super lekarz :) Godny polecenia.
Justyna, widzę, że Twoja opinia jest tegoroczna, proszę o informację gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor, bo dotąd chodziłam do Art-Dent na ul. Zacisze, ale właśnie w tym tygodniu się dowiedziałam, że Pani doktor już tam nie pracuje :(

Opinia dodana przez: Lucyna

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 3a
Piła

Lekarz z powołania,fachowiec.Leczę się u Pani doktor prawie 20 lat moja rodzina również.Polecam.

dr Marek Szulc

Szpital Mswia
Dojazd 34
Poznań

Bardzo polecam Pana Marka.Jest bardzo dobry w tym co robi,widać,że lubi swoją pracę i jest jej oddany.Jest przemiły opanowany,perfekcyjny.Byłam u Pana Marka tydzień temu polecam z całego serca wszystkim którzy boją się dentystów ,ja bałam się a teraz z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć nie boję się dentysty.Wizyta była bardzo miła przemiła pani Renatka również się zatroszczyła o mnie.Panie Marku dziękuję jest Pan niesamowity.

Bartosz Szwedowicz

Piłsudskiego 1a lok. 203
Gorzów Wielkopolski

Pełny profesjonalizm. Fachowo, miło i przede wszystkim bezboleśnie. Polecam wszystkim bojącym się (jak ja kiedyś) wizyt u stomatologa ;)

Opinia dodana przez: Tomasz

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Szczerze najlepszy dentysta w Gorzowie. Bardzo serdecznie rozmawia z pacjentem ,dokładnie opisuje przebieg leczenia i " od serca" leczy. Bardzo mi pomógł i pięknie mu dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Rewelacyjny dentysta, z cudownym podejściem do pacjentów w każdym wieku. świetny i doświadczony fachowiec.

Opinia dodana przez: Ada