Lekarze Stomatolog Włocławek

lek. dent. Piotr Wiśniewski

ulica Kaliska 94/2
87-800 Włocławek

Polecam wszystkim.Jestem pacjetką od wielu lati uwazam doktora za bardzo dobrego i kompetentnego dentyste.Plomby trzymaja się po 10 lat i dlużej .Nigdy nie mialam żadnych powiklan .Jako stomatologa cechuje go dokladnosć ,skrupulatnosc i co dla mnie jest bardzo wazne bezwzgledne przestrzeganie zasad higieny podczas pracy (niektórzy uwazają to za przesadę).Nie jest najtaniej ,ale wole zapłacic i mieć spokój a nie jak niektórzy moi znajomi ,którym plomby od innych dentystów wypadaja ...
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Alicja Chmielewska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Dorota Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Ostrowska 38
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sprawna i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Usytuowanie gabinetu w nie najlepszym miejscu, ale mimo wszystko bardzo polecam!

lek. dent. Ewa Józefowicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

ta pani doktor wie co robi i robi to fachowo kochani plecam,innej takiej jak ona nie znajdziecie szkoda ze terminy odlegle

lek. dent. Monika Grzelakowska

ul. Kaliska 83C
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani stomatolog !!!!!!! Nie ma lepszej ! BARDZO Miła i sympatyczna pani doktor.Zeby wszyscy lekarze tacy byli to "ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY " :)
Opinia dodana przez: Dawid.k

lek. dent. Ewa Józefa Brycka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sympatyczna. Leczy kompleksowo, bezboleśnie. Wszystkie plomby trzymają się długo, nie wypadają. Nie mam zastrzeżeń, jedynie małym minusem jest higiena, która nie do końca jest zachowywana w gabinecie.

lek. dent. Sebastian Pryliński

Dąbrowskiej 18
87-800 Włocławek

Ogromne podziękowania dla dr. n. med. Sebastiana Prylińskiego za opiekę ,za serce, które wkłada w to co robi, to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, praca którą wykonuje to jego ogromna pasja. Pełen profesjonalizm !!!! Leczenie bezbolesne !!!! Efekty fenomenalne. Bardzo zaangażowany a swoja pracę wykonuje z duża dokładnością. Cudowny lekarz, bardzo komunikatywny , cierpliwy , kompetentny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuję o różnych możliwościach leczenia .Jest niezwykle dokładny i uczciwy. Pan ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Elżbieta Kołucka

Ortodonta, Stomatolog

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lek. dent. Maria Grabowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Noakowskiego 7
87-800 Włocławek

Godna polecenia, zna się na rzeczy. Proszę o namiar na Panią doktor, bo chyba zmieniła numer i adres gabinetu i nie mogę jej znależć (aktualizację danych tutaj bądź maila frick82@gmail.com)

lek. dent. MaŁgorzata Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest bardzo miła i kopleksowo podchodzi do każdego problemu. Polecam każdemu, kto obawia sie wizyty u stomatologa.
kompetentna i precyzyjna.od wielu lat leczę sie u pani doktor i nigdy nie miałam żadnych powikłań. wrecz przeciwnie- wysoka jakość świadczonych usług.wszystko na wysokim poziomie-zarówno leczenie, pomoc jak i atmosfera. zdecydowanie polecam!!!

lek. dent. Paweł Olender

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Bardzo dobry stomatolog, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny. Dokładnie tłumaczy pacjentowi, jak wygląda sytuacja i w przypadku trudnych zębów, zawsze kieruje najpierw na badanie rtg. Leczę zęby u Pana Doktora wiele lat i nigdy nie miałem żadnych komplikacji, a po innym stomatologu były problemy.
Opinia dodana przez: Patryk

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Dariusz Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Lekarz uprzejmy, jasno wytłumaczy przebieg leczenia. Z pewnością godny polecenia :)

Radosław Pryliński

Protetyk, Stomatolog

al. Chopina 45/1
87-800 Włocławek

Bardzo miło, kompetentnie, szybko (żaden inny dentysta nie wyjaśnił mi tak wiele w trakcie leczenia zębów!). Ceny, moim zdaniem, umiarkowane (np. prześwietlenie zęba w cenie wizyty). Szczerze polecam.

Katarzyna Duczmańska

Gabinet Stomatologiczny
87-800 Włocławek

polecam wszystkim, pani Duczmanska to naprawde fachowiec w swojej pracy. jak na prywatna wizyte cena niska, porownujac inne gabinety we wloclawku. polecam i pozdrawiam.

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Stomatolog dziecięcy z powołania, córeczka śmiała sie i była zadowolona( Mała ma 3lata). Ja jako mama jestem zachwycona podejściem Pani Dr. do dziecka. Szybko i z usmiechem na twarzy wyleczyła mojej córeczce dwie czwórki.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Andrzejewska

ulica Broniewskiego 7
87-800 Włocławek

Pierwsza moja wizyta z synem (12 lat) w tym gabinecie i syn wyszedł po raz pierwszy zadowolony z usługi. Kiedyś panicznie bał się dentysty, a u dr Andrzejewskiej strach minął. Pani dr ma dar podejścia w rozmowie do dzieci. A do tego jeszcze fachowo wykonana usługa borowania zęba. Cena do wytrzymania. Polecam innym usługi tego gabinetu stomatologicznego ANDENT.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Liliana Rzadkowolska

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta , szczególnie do dzieci które się boją stomatologa. Serdecznie polecam najlepsza.

lek. dent. Beata Wielgopolan-Gotowczyc

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

bardzo dokładna,delikatna, zęby leczone są bardzo estetycznie.