stomatolog wrocław

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.

Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny. # 3
Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny. # 4

lek. stom. Radosław Romanik

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: 27 Wrz o 08:30. Sprawdź inny. # 8

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

Stomatolog   (+2 więcej)

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola