Wrocław Stomatolog

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Radosław Romanik

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: jutro o 08:30. Sprawdź inny.

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

Chirurg stomatolog, Stomatolog

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Opinia dodana przez: Marta G
Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
Klecina, Wrocław

Dla mnie świetna specjalistka ! Ma się poczucie, że trafiasz w odpowiednie ręce. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Szukałam lekarza, Pani Agnieszka miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna pacjentowi. Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc i ładny uśmiech.

Opinia dodana przez: Marta G