Zachodniopomorskie Stomatolog

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

"DENTAL-BIS"
Podgórna 1
Szczecinek

Fantastyczny lekarz z dużą empatią! Rzetelny, konkretny, zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty. Wszystko dokładnie tłumaczy. Moje zęby wyglądają teraz świetnie, uśmiech nie znika mi z twarzy. Polecam!

Opinia dodana przez: Ania

None
ulica 4-go Marca 23G
Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
Szczecin

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu ...

Opinia dodana przez: Beata M.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
Szczecin

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Marta

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Znakomity fachowiec. Zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Sprzęt nowy. Atmosfera w gabinecie miła. Asystentki doktora miłe i uprzejme. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony. Zarówno gabinet jak i lekarze dentyści spełnili moje oczekiwania. Polecam

Opinia dodana przez: K. Zieliński

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Jantarowa 25a
Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niechorska 10
Gryfice

Od lat leczę u pani somatolog Zeby . Polecam w 100 % najlepsza dentystka w Gryficach :)

Ars Dentica
al.Piastów 28a
Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Opinia dodana przez: Andrzej