zachodniopomorskie stomatolog

lek. dent. Marcin Bielicki

"DENTAL-BIS"
Podgórna 1
Szczecinek

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Marcina. Mimo, że od zawsze bałem się stomatologów jak ognia, akurat on potrafił cały ten lęk zniwelować i sprawić, że na nowo mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Podczas wizyty Pan Marcin był bardzo dokładny i skrupulatny w swojej pracy a przy tym potrafił sprawić, ze atmosfera była luźna. Dziękuję i na pewno zacznę się stawiać na kolejne wizyty kontrolne!

Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Grzegorz Radek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
Szczecin

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu ...

Opinia dodana przez: Beata M.

lek. dent. Dorota Knasiak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

dr n. med. Marta Gałęska

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
Szczecin

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Jantarowa 25a
Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Beata

Jerzy Dziel

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Katarzyna Dobrosolska

Niechorska 10
Gryfice

Od lat leczę u pani somatolog Zeby . Polecam w 100 % najlepsza dentystka w Gryficach :)

dr n. med. Joanna Szajnar

Ars Dentica
al.Piastów 28a
Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Dar-Dent Specjalistyczny Gabinet Dentystyczy
ul. Łubinowa 85
Szczecin

Polecam, polecam polecam. Kompetencja, dokładność, a przede wszystkim wspaniałe i dobre serce. Pobyt w gabinecie to sama przyjemność.

Opinia dodana przez: Zbigniew