Stomatolog Zachowawcza

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Opinia dodana przez: Dominika Murawska
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog, Implantolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz podjął się usunięcia u mnie ósemek które tkwiły w dość dziwny sposób. Poprzednia wizyta u innego lekarza nic nie wzniosła, a Pan Inglot odniósł pełen sukces. Bezbolesny zabieg przed którym jak odpowiadał na moje pytania znacząco wzbudzał swoją wiedzą i opanowaniem mój spokój. Rekomenduję lekarza i raz jeszcze dziękuję tu na szerszym forum.

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo uprzejma i miła Pani stomatolog. Swoim podejściem daje poczucie bezpieczeństwa tak ważnego gdy ktoś się boi stomatologa. Wizyta przebiegła bez problemu i bez bólu, w pełni fachowe podejście. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Ortodonta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Na pewno zostanę u pani doktor na dłużej. Przypadkiem trafiłam do gabinetu, z polecenia ale warto było. Jestem po 2 wizytach i jestem w pełni zadowolona. Spełnia oczekiwania na 100%

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B