Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog Zawadzkie

lek. dent. Anna Dorota Drzyzga-Walkowiak

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

pełen profesjonalizm, leczę się już u Pani Doktor 3 rok, zawsze uprzejma, uśmiechnięta - polecam wszystkim znajomym.

lek. dent. Anna Drzyzga-Walkowiak

ulica Bogusławskiego 10/1
46-059 Zawadzkie

Leczę się u pani doktor od 7 lat. Zawsze najpierw robi przegląd, potem razem decydujemy od czego zacząć. Wizyta nigdy nie trwała krócej niż 30 minut. Zawsze ze znieczuleniem, bo tylko takie leczenie akceptuję. Ceny wahają się za borowanie od 130 do 190 zł ale to pewnie zależy jaka duża jest plomba. Zawsze wcześniej wiem ile to będzie kosztować. Normalne, ze w przerwie płucze się usta. Poprzedni komentarz pisała chyba ...
Opinia dodana przez: Robert

Rafał Wiench

NZOZ WIDENT
inna Świerkle 17
47-120 Zawadzkie

Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny, ale przede wszystkim bardzo kompetentny. Pomógł mi wyjść z uciążliwego problemu, na który nie zaradzili inni specjaliści. Kultura osobista na najwyższym poziomie, dokładnie wyjaśnione co należy wykonać, dlaczego i jaki jest zamierzony efekt. Brak przypadkowości w leczeniu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Jerzy Drzyzga

Zawadzkie

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Marta Drzyzga

Ortodonta, Stomatolog

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

leczyłam się u pani doktor protetycznie. wcześniej byłam u innych lekarzy, ale nie byli w stanie mi pomóc. PANI DOKTOR zleciła konieczne badania i bez utyskiwania na moją sytuację zębową (u poprzednich lekarzy było to nagminne) zabrała się do pracy. jestem bardzo zadowolona i wreszcie mam piękne zęby. obecnie leczę u pani doktor syna - ma zły zgryz, a pani doktor jest też świetną ortodontką
Opinia dodana przez: ankara

lek. dent. Kinga Bralich

47-120 Zawadzkie

Polecam wszystkim panią doktor! Zna się na rzeczy pracę wykonuje fachowo i bezboleśnie

Marta Filipek

Protetyk, Stomatolog