Stomatolog Zawadzkie

lek. dent. Anna Dorota Drzyzga-Walkowiak

Praktyka Stomatologiczna
Bogusławskiego 10/1
Zawadzkie

pełen profesjonalizm, leczę się już u Pani Doktor 3 rok, zawsze uprzejma, uśmiechnięta - polecam wszystkim znajomym.

Rafał Wiench

NZOZ WIDENT
inna Świerkle 17
Zawadzkie

Świetny lekarz. Pan doktor jest uosobieniem idealnego lekarza. Bardzo kompetetentny, profesjonalny oraz empatyczny. Zna się na swojej dziedzinie i bardzo pomocny, a przy tym niezwykle pogodny, kulturalny, cierpliwy i skromny. Jakby mozna bylo wystawic wyzsza ocene to bym dala.Polecam.

Opinia dodana przez: Magdalena

Jerzy Drzyzga

Zawadzkie

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Marta Drzyzga

Ortodonta, Stomatolog

Bogusławskiego 10 lok. 1
Zawadzkie

leczyłam się u pani doktor protetycznie. wcześniej byłam u innych lekarzy, ale nie byli w stanie mi pomóc. PANI DOKTOR zleciła konieczne badania i bez utyskiwania na moją sytuację zębową (u poprzednich lekarzy było to nagminne) zabrała się do pracy. jestem bardzo zadowolona i wreszcie mam piękne zęby. obecnie leczę u pani doktor syna - ma zły zgryz, a pani doktor jest też świetną ortodontką

Opinia dodana przez: ankara andrwalk

lek. dent. Kinga Bralich

Zawadzkie

Polecam wszystkim panią doktor! Zna się na rzeczy pracę wykonuje fachowo i bezboleśnie

Marta Filipek

Protetyk, Stomatolog