Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra
Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Gorzyce lek. dent. Szymon Dudek

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Pana Doktora polecił mi znajomy. Zależało mi na wykonaniu implantów, choć obawiałam się, czy będzie to możliwe? Pan Doktor podjął się trudnego zadania i dzisiaj mogę uśmiechać z pełnym uzębieniem! Profesjonalizm, duża wiedza, życzliwość, wysokiej jakości sprzęt, miłe Panie asystentki. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Veronika
Stomatolog Ożarów Mazowiecki dr Beata Moritz

dr Beata Moritz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

"Dobra stomatolog! może czasem na "inny" dzień bo jest poddenerwowana i przez to nie jasno mi wytłumaczyła co zostało zrobione, ale poza tym to jest ok!

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.