Stomatolog Zgorzelec

lek. dent. Irena Kompani-Trzebucka

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
Zgorzelec

Mogę powiedzieć tyle: Dzięki pani doktor pokonałam strach przed wizytą u dentysty.
Bojąca.

Bojąca.

lek. dent. Martyna Machaj-Porwolik

Kompanident
ul Armii Krajowej 35
Zgorzelec

Bardzo dobry stomatolog!! leczyła mi kanałowo dwa żeby, poszło znakomicie. Super podejście do pacjenta, nie mam żadnych zastrzeżeń

Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Wojciech Grabarek

Prywatny Gabinet Lekarski
Modrzewiowa 4
Zgorzelec

Polecam tego stomatologa,jako jedyny w Zgorzelcu pomógł mi w długi weekend majowy z bólem zęba.Jako jedyny przyjął mnie w sobotę wieczorem i policzył jak za normalną wizytę.Jeżeli chodzi o wyrywanie to pierwszorzędny specjalista.Delikatne i profesjonalne podejście do pacjenta.Nie wiem jak leczy ale wyrywanie pierwsza klasa.Szkoda że nie można wystawić oceny 10 za poświęcony czas.Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Jarek

Ilona Bernaszuk

Lubańska 11i lok. 7
Zgorzelec

Bardzo milo zostalem przyjety wszystko wytlumaczone co i jak,podejscie do klijenta spokojne,jestem bardzo zadowolony i moge polecic.

Wanda Dembińska

Norwida 12/2A
Zgorzelec

naprawdę super dentydtka drugiej takiej nie ma :)

naprawdę super dentydtka drugiej takiej nie ma :)

lek. dent. Stanisław Lalicki

Langiewicza 10
Zgorzelec

Lekarz miły, sympatyczny i na prawdę znający się na rzeczy.Jeszcze ani razu nie wyszłam od niego niezadowolona.Gorąco polecam ;)

lek. dent. Roman Banaszek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
Zgorzelec

witam, u pana doktora miałam dość poważny zabieg usuwania zatrzymanej ósemki poprzez dłutowanie. Bałam się strasznie ale znieczulenie było tak świetne że nic nie czułam i uśmiechnięta z fotela wstałam. pełen profesjonalizm, szybko i bezboleśnie. usuwałam także drugą ósemkę (250zł) także bez bólu i bardzo szybko. Ceny są wysokie ale wolę uzbierać i pójść do sprawdzonego lekarza, którego się nie boję. polecam wszystkim

lek. dent. Maria Łobos-Maj

Bohaterów Getta 15 lok. 1
Zgorzelec

Perfekcyjny dentysta , zabrakło tylko tłumaczenia co w danym momencie musi wykonać i co na czym polega . Poza tym miła załoga począwszy od recepcjonistek.

Elżbieta Frąszczak-Idziok

Protetyk, Stomatolog

None
H.Sienkiewicza 26/1
Zgorzelec

Polecam z całego serca! Pani doktor zna się na tym co robi! wspaniała atmosfera w gabinecie pacjent jest bardzo baaardzo dobrze przyjęty i otoczony troską!
Ceny u Pani doktor są adekwatne do wykonywanych usług!Specjalistka w całej okazałości!!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Stanisław Lalicki

Chirurg stomatolog

Langiewicza 10
Zgorzelec

Polecam Pana Lalickiego. Leczę ząbki już jakiś czas u tego Pana i jestem zadowolona ;)