Lekarze Świdnica

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

dr n. med. Hanna Augustyniak-Bartosik

Nefrolog, Transplantolog

58-100 Świdnica

Cudowny lekarz zawsze gotowy pomóc traktuje pacjenta z godnością i szacunkiem. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystko dotyczące leczenia nigdy nie odmówiła pomocy.
Opinia dodana przez: Malwina
{'id': 10304, 'name': u'\u015awidnica'} Psycholog
                                       mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
pl. św. Małgorzaty 1
Świdnica

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.

lek. dent. Mirosława Chodorowska

Gabinet Stomatologiczny
Żwirki i Wigury 14
58-100 Świdnica

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

lekarz Roman Nowak

Zamenhofa 22 lok. 2
58-105 Świdnica

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: jerzy

lek. dent. Paweł Hazner

ul. Komunardów 4/1a
58-100 Świdnica

Jest to jedyny lekarz w moim życiu, który tłumaczył mi co robi, po co, dlaczego, z czego to wynika i jak się zachowywać z danym problemem, a także czego oczekiwać. Od kiedy mnie leczy wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się z bólem i strachem! Polecam wszystkim znajomym

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

lek. dent. Jan Bernacki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

dr n. med. Krystyna Gietkiewicz

Alergolog

Kanonierska 8 lok. 3
Świdnica

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Mieczysława Trzeciak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4
58-100 Świdnica

Spełnia oczekiwania pacjenta. Miła ,uprzejma, pomaga tak, jak lekarz pomóc może.Osoba znająca się nana tym co robi.

lekarz Dorota Podwórna

Reumatolog, Internista

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam , uprzejma Pani Doktor korzystram z usług od dłuzszego czasu, wizyta w gabinecie to sama przyjemność :)

lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Równa 16
58-100 Świdnica

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Mazur

Ortopeda, Traumatolog

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: GosiaMPZ

lekarz Tomasz Łaczmański

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100 Świdnica

Jak dotychczas Pan Doktor wyleczył mnie ze wszystkich moich dawnych przypadłości. Teraz trzymajmy kciuki w sprawie wyleczenia choroby refluksowej. Musi się udać! Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej Boroński

lekarz Tomasz Bugaj

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Pan Tomasz Bugaj to "prawdziwy" fachowiec w swojej dziedzinie. Znamiona usunięte, perfekcyjnie zszycie i brak blizn. Dzięki takim lekarzom wraca wiara w ludzi którzy wykonują swój zawód z powołania i z satysfakcją, że pomagają innym. POLECAM
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Władysław Kruszniewicz

Lekarz rodzinny

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz. Życzliwy, cierpliwy i dokładny. Z chęcia odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. To przyjemność polecić pana doktora Kruszniewicza.
Opinia dodana przez: Mateusz Tondel

dr Janusz Dolewka

Psychiatra

58-105 Świdnica

Pan Doktor jest spokojnym , wrażliwym i bardzo mądrym człowiekiem. Dba o dobrą atmosferę i uważnie słucha Rozumie głupie i nietaktowne zachowania bo wie, że są związane z chorobą. Potrafił dotrzeć do mnie w zarówno czasie moich wzlotów jak i upadków. Zawsze kiedy coś się dzieje można wysłać SMS lub zadzwonić. Swoją drogą rozmowy z Doktorem to niezwykle ciekawe doświadczenie i pomogły mi na nowo i z całkowicie innej perspektywy ...
Opinia dodana przez: Bachna

dr Andrzej Sinicyn

58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jakub Orleański

Waryńskiego 35/5
58-105 Świdnica

Byłam pierwszy raz u proktologa, pełna obaw jeżeli chodzi o objawy. Pełen profesjonalizm, spokój , wyważony i przyjazny sposób komunikacji. Wiem, że przede mną kilka miesięcy leczenia ale czuję się spokojna bo po pierwsze mam diagnozę po drugie mam plan działania. Umówiłam się już na wizytę kontrolną. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Dorota Wiecheć

lekarz Elżbieta Śmigiel

Neurolog

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

W związku z tym,że niestety na ortopedach zawiodłem się postanowiłem pójść do Pani dr Śmigiel. Słyszałem pozytywne opinie o tej Pani więc spróbowałem Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jeszcze żaden lekarz nie przebadał mnie,nie wytłumaczył mi moich schorzeń oraz nie zaproponował sposobu leczenia w taki sposób jak dr Śmigiel.Poświęciła mi całą godzinę. Poza tym b.miła w rozmowie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

58-100 Świdnica

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław