Lekarze Szamotuły

{'id': 12374, 'name': u'Szamotu\u0142y'} Optometrysta
                                       mgr Anna Chomicka (Goździcka)

mgr Anna Chomicka (Goździcka)

Optometrysta

Optyk
ul. Wroniecka 23
Szamotuły

Byłam u Pani Ani latem ubiegłego roku na doborze soczewek kontaktowych, ale bardzo się zawiodłam. Soczewki zostały źle dobrane, jeśli chodzi o ich wielkość oraz moc. "Dobre" soczewki podobno zostały później do mnie wysłane, jednak do dnia dzisiejszego ich nie mam. Niestety, ale musiałam poszukać innego, kompetentnego optometrysty, bo w tych dobranych przez Panią Anię nic nie widziałam. Poza tym bardzo duże opóźnienie, które nie było spowodowane przedłużoną poprzednią wizytą. ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Elżbieta Nosek

Obornicka 37
64-500 Szamotuły

Pani Nosek była moim ginekologiem prowadzacym ciaze. na pierwszej wizycie zrobila na mnie pozytywne wrazenie. dokladnie zbadala, posiweciala czas na edukacje. wkierunku diety w ciazy , wagi, obrzekow, leczenia zebow etc. mialam wrazenie ze trafilam do lekarza kompetentego. kolje wizyty wygldalay nieco inaczej. gdy pytalam o mase dziecka plec czyli rzeczy podstawowe nie trzymywalam informacji, a jedynie taka ze na badania prenatalnych takie rzeczy sa badane. dodam ze wiyzty byly ...
Opinia dodana przez: agata

lekarz Elżbieta Gigiel

Internista, Reumatolog

Szamotuły

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Leczę się już u Pani dr od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem pod stałą opieką poradni reumatologicznej i mam na bieżąco wykonywane wszelkie badania. Pani doktor wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

Rynek 35/1
64-500 Szamotuły

Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Maciej Gorczyński

Fizjoterapeuta

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Bardzo dobry fizjoterapeuta z doświadczeniem super podejście do pacjenta.Mam ogromne zaufanie do niego pomógł mi nie raz i polece go każdemu.

lekarz Krystyna Janusz

64-500 Szamotuły

Jestem pacjentką pani dr Krystyny Janusz i z opieki lekarskiej jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam,że będę operowana przez dr K. Janusz i na salę operacyjną jechałam bez najmniejszego stresu. Mam pełne zaufanie do każdej jej decyzji,wysłuchuje,doradza,w miarę możliwości kontaktuje się z pacjentką/tem. Przypuszczam,że moja „przygoda” z dr Krystyną powoli się kończy ale gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy lekarza chirurga,mój wybór to na pewno dr Krystyna Janusz. Polecam!

lekarz Sławomira Wrocławska

Pielęgniarsko - Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej
Braci Czeskich 13
64-500 Szamotuły

Pani Doktor to wspaniała lekarka. Zawsze trafna diagnoza. Polecam z całego serca. Na wizycie sama poleciła nam dodatkowe szczepienia i opowiedziała o nich.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Kwartalski

Lekarz medycyny pracy

Bolesława Chrobrego 40
64-500 Szamotuły

Bardzo dobry lekarz jeśli chodzi o medycynę pracy

mgr Aleksandra Hille

Fizjoterapeuta

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Nowak-Mielcarek

Neurolog

ulica Kasprowicza 11
64-500 Szamotuły

Super pani doktor, podejście do pacjenta rewelacja, dobry kontakt, przemila osoba z sercem na dłoni

lekarz Teresa Arasimowicz

64-500 Szamotuły

Pani doktor Teresa jest znakomitym fachowcem w zakresie wysublimowanego pokpiwania z osób z kręgu rodziny; medykiem też jest znakomitym od hodowli białych myszek.
Opinia dodana przez: Stach

lekarz Łukasz Rotnicki

64-500 Szamotuły

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!! Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Krzesisława Komar-Rychlicka

Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
Garncarska 11
64-500 Szamotuły

Jeden z niewielu szamotulskich gabinetów który warto odwiedzić.Lekarz kompetentny, niekrępujący, na poziomie, w szamotułach rzadkość.

lekarz Urszula Przybyła

Internista, Diabetolog

64-500 Szamotuły

Pani Doktor Urszula Przybyła to doskonały diagnosta, pełen profesjonalizm, zrozumienie, otwartość, życzliwość. Uzyskałam dużą pomoc , jasne rzeczowe wyjaśnienie , mam poczucie bezpieczeństwa. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. pozdrawiam Serdecznie
Opinia dodana przez: Jolanta K.

lek. dent. Mateusz Pawelczak

Przychodnia Lekarska "MEDICUS"
Garncarska 11
64-500 Szamotuły

Lekarz przyjmuje również w Poznaniu. Jest miły i stara się leczenie jak to tylko możliwe doprowadzić do udanego końca sprawiając jak najmniejszy ból. Sprawnie wstawił mostek zębowy i całkowicie poprawił wypełnienie zęba zrobionego przez innego dentystę. Wykazał się profesjonalizmem rzadko w spotykanym w pół milionowym mieście.
Opinia dodana przez: Piotr
Dziękuję Pani doktor za profesjonalizm, empatię, a przede wszystkim zawsze trafne leczenie. Życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy! Mama Oliwii.
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo uprzejma kobieta!!! Podchodzi do pacjenta w oryginalny sposób ze spokojem potrafi wytłumaczyć chorobę i jej przyczynę, nie zwracając uwagi czy poświęciła pacjentowi 10 min czy więcej czasu. Super kobieta!!!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Paziewski

Lekarz medycyny pracy

Powstańców Wielkopolskich 22a
64-500 Szamotuły

Empatyczny i wrażliwy Doktor. Potrafi wysłuchać i doradzić. Najlepszy lekarz medycyny pracy w powiecie szamotulskim i jeden z lepszych w województwie. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Jan Adamski

Szamotuły

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt

mgr Natalia Klapińska

Dietetyk

Poradnia dietetyczna DIETALIA
Szamotuły

Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona. Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka. Zrobiła na mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna