Lekarze Szczytno

lek. dent. Wiktor Zajączkiewicz

Piłsudskiego 5/11
12-100 Szczytno

Wspajialy dentysta wspaniala Pani ktora pomaga super podejscie do pacjenta profesjonalne leczenie zebow
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Urszula Och

NZOZ Poradnia Okulistyczna
Odrodzenia 12 A
12-100 Szczytno

Polecam Panią doktor, przemiłą kobieta, bardzo rzeczowa, ma podejście do dzieci, zna się na swoim fachu. Naprawdę godna polecenia!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Konrad Gruss

Przychodnia Lekarska ELMED Skłodowskiej
Skłodowskiej 3/25
12-100 Szczytno

Najlepszy stomatolog w Olsztynie, fachowe podejście i porady. Poświęcenie max czasu, bez pośpiechu. Normalne ceny. POLECAM

lekarz Wiesława Moryc-Mikucka

Neurolog

Kościuszki 20 (pok. 17)
12-100 Szczytno

Dostałem konkretne leki i zalecenia w kwestii ćwiczeń wzmacniajacych kręgosłup. Ból minął. Polecam.

lekarz Bogdan Włodarczyk

Anestezjolog

Przychodnia Lekarska ELMED Skłodowskiej
Skłodowskiej 3/25
12-100 Szczytno

wszystko super,pełne zaufanie.Kompleksowość podejścia na 100%.Zaufanie do kompetencji na 100%.Poświęcony czas na 100%.
Opinia dodana przez: melania

lekarz Wenanty Lewalski

ulica Żeromskiego 37C
12-100 Szczytno

wspanialy lekarz dobry czlowiek otwarty do pacjenta jestem jego pacjentka dwadziescia lat leczy takze mojego meza syna i teraz wnuczke polecam

lekarz Wiesława Drapała

Laryngolog

Nauczycielska 13 lok. 47
12-100 Szczytno

Bardzo polecam. Bardzo dobry Laryngolog. Pani Doktor pomogla mi bardzo z moimi problemami zdrowotnymi. Jestem bardzo wdzieczny.
Bardzo dobry specjalista ,Wyrazy wdzięczności dla Pana Piotra za świetne podejście do mnie jako pacjentki, sumienny , serdeczny ,a co najważniejsze jestem zadowolona z efektów pracy,szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Danuta A.

lekarz Romuald Tomaszek

Internista, Lekarz rodzinny

Piłsudskiego 5/11
12-100 Szczytno

Rzadko można to powiedzieć, ale w tym wypadku - lekarz naprawdę godny polecenia. Nie robi problemów z wydawaniem skierowań, słucha pacjenta, i jego postawa(zawsze spokojny i nie traktuje pacjentów z góry) jest wręcz uderzająca, czego nie mogę powiedzieć o kilku innych lekarzach z którymi miałem kontakt :)
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Marek Kasprowicz

Leśna 29
12-100 Szczytno

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)
Opinia dodana przez: Wioleta

lekarz Sami Musaibili

ul. Lemańska
12-100 Szczytno

Był bardzo dobrym lekarzem. Zawsze potrafił wytłumaczyć wszystko bardzo dobrze, dopytywał się, miał także poczucie humoru i można w nim było wyczuć sporo cierpliwości. Nie rozumiem zupełnie opinii mówiących o tym, że nie można go zrozumieć. Jako dziecko chodziłem do niego wiele lat, i zawsze doskonale go rozumiałem. A nawet i jeśli miałby problemy z wymową i językiem, ludzie zamiast osądzać powinni okazać wyrozumiałość dla człowieka, który przebył tak daleką ...

lekarz Jacek Aleksiej

Psychiatra

jacak aleksiej
3 Maja 2a
12-100 Szczytno

Byłam u kilku specjalistów, ale to co zaoferował mi doktor- cierpliwe wysłuchanie moich problemów, ciepło, przyjazny uśmiech - przerosło mnie. Zastanawiam się na dzisiaj czy potrzebuję tych leków, które dostałam? Może ja potrzebuję tylko rozmowy z doktorem Aleksiejem ? Polecam wszystkim potrzebującym.
Lekarz godny polecenia,wspaniale usuwa zęby, kompetentny ,miły ,rewelacyjne podejście do pacjenta.Wywarł bardzo dobre wrażenie na mnie , fachowo i profesjonalnie omówił problem i podszedł do problemu.Polecam.

dr Radosław Łabuz

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 37c gabinet nr 3
12-100 Szczytno

Jestem bardzo zadowolona z doktora,bardzo mily pomocny spokojny. Ciaza, porod, bardzo ladne szycie :) polecam! Ja juz 10 lat chodzę do Pana Labuza
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Aurelia Oniszczuk-Czarkowska

Reumatolog

Barczewskiego 2
12-100 Szczytno

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tej „wspaniałej” lekarki. Mając grubo ponad 50 lat dość trudno jest znaleźć pracę jednak udało mi się pomyślnie przejść proces rekrutacji i do spełnienia marzeń zostały tylko badania. I tu stanęła na drodze pani Czarkowska, która na moim przypadku odkryła cukrzycę typu 2 nie insulinooporną a insulinozależną (insulina to nie morfina i nieuzależnia). A to dlatego, że aby w miarę normalnie funkcjonować, mój ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik, USG

ulica Kolberga 8
12-100 Szczytno

Radzę wszystkim Paniom omijać szerokim łukiem . Rutynowe badanie, powiedziałam panu ze staramy się z mężem o dziecko , pan stwierdził torbiele i powiedział ze nie da rady . Wypisał hormony na tydzień czasu mówiąc mężowi ze wyklucza ciąże stanowczo. Byłam w 3 tygodniu , straciłam dziecko w 5-tym . Opinia lekarzy “kto pani to dał” (tabletki działają poronnie) . Mało tego , brak dokumentacji medycznej , No bo po ...
Opinia dodana przez: Lenalab

Danuta Osmolińska-Topolska

Nauczycielska 13 lok. 47
12-100 Szczytno

To nasz 3 pediatra, miło w końcu trafić do kogoś kto naprawdę przejmuje się swoimi małymi pacjentami. Bardzo kompetentna, miła, wyjaśni dokładnie co dolega dziecku, w razie potrzeby zleca komplet badań lub wysyła na konsultacje do specjalistów. Moi synowie przepadają za swoja Panią doktor.

mgr Barbara Ślusarczyk

Psycholog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Długa 2
12-100 Szczytno

Pani psycholog jest świetna ;) Polecam .

lekarz Krzysztof Lejmanowicz

Bohaterów Września 1939r. 1 lok. 9
12-100 Szczytno

prawdziwy medyk stosunek do pacjętek pozytywny

lekarz Robert Budkiewicz

Salon Medyczny Elmed
Gnieźnieńska 2
12-100 Szczytno

Pan Budkiewicz operował mnie dwa razy. Kręgosłup lędźwiowy i szyjny. Wspaniały lekarz i opiekun. Polecam i pozdrawiam doktorka.
Opinia dodana przez: Beata