Lekarze Tarnobrzeg

lekarz Krzysztof Marchewka

39-400 Tarnobrzeg

Świetny lekarz polecamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najlepszy na świecie zawsze pomaga mojemu synkowi :)

lek. dent. Honorata Motyka

ul. Stanisława Wyspiańskiego 13/5 F
39-400 Tarnobrzeg

Sympatyczna, precyzyjna, skupiona na pacjencie, bardzo spokojna. Dr Honorata to perfekcjonistka w każdym calu. Dentystka na miarę XXI wieku. Można śmiało z zamkniętymi oczami siadać na jej fotelu. Polecam, bo warto.
Opinia dodana przez: Anna Maria

lekarz Paweł Sroka

Narutowicza 3/14
39-400 Tarnobrzeg

Fantastyczny fachowiec, miły, uprzejmy i cierpliwy. Na wizytę przyszedłem niemal głuchy, gdy wychodziłem przeszkadzało mi bzyczenie komara. Pan Doktor pracował nade mną ponad pół godziny ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. Niestety jest i skutek uboczny. Muszę szybko zmienić samochód na elektryka bo silnik ryczy tak, że trudno to wytrzymać, a tyle lat mi to nie przeszkadzało - ciekawe. Gorąco polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Mariusz Śmiłowski

ul. Władysława Jasińskiego 20
39-400 Tarnobrzeg

W stu procentach polecam Świetny lekarz i specjalista Bardzo miły i kulturalny Jestem bardzo zadowolona z leczenia

lekarz Andrzej Serafin

39-400 Tarnobrzeg

Pan doktor to super czlowiek. Ma super podejscie mily sympatyczny godny polecenia. Dokladnie wszystko tlumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Pana i zycze szczescia.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grażyna Galek

Szewery 9
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Adrian Hara

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy
ul. Kanadyjska 2, Tarnobrzeg
39-400 Tarnobrzeg

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Pan Adrian Hara jest bardzo dokładnym ginekologiem. Świetnie prowadzi ciąże i dba o swoje pacjentki. Nie ma podziału na prywatne i te na NFZ. Będąc w szpitalu przed porodem, jak i po, potrafił normalnie przyjść do sali i chwilę porozmawiać.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Barbara Paluch

39-400 Tarnobrzeg

Mialam doczyniwnia. P.dr pierwszy raz i Bardzo fajna osoba. Mila kompetentna tłumaczy wszsytko tak jak należy. Goraco polecam
Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.

lekarz Artur Dec

Kopernika 7/6
39-400 Tarnobrzeg

Świetny fachowiec, potrafi przekonac do podjecia decyzji. Szyje swietnie, goi sie ekspresowo, blizny minimalne. Podejście do pacjenta rewelacja. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: ela

lekarz Urszula Rawska-Dul

39-400 Tarnobrzeg

Niesłychanie miła i profesjonalna w podejściu do pacjenta. Bardzo przejrzyście wytłumaczyła na czym będzie polegać dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Sobieszkoda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Machów"
Strefowa 2
39-400 Tarnobrzeg

Wszystko super. Rzeczowy i konkretny. Śmiało można polecić tego specjalistę chorób oczu. Dokładnie wyjaśnia schorzenie.

lekarz Katarzyna Kiełt-Bień

Pulmonolog, Internista

39-400 Tarnobrzeg

Serdecznie polecam Panią Doktor :) Bardzo uprzejma, zaangażowana w problem zdrowotny pacjenta, wizyta przebiega w miłej atmosferze oraz Pani Doktor poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Profesjonalne podejście do pacjenta wraz ze szczegółowym wywiadem i zaleceniami o których inni lekarze nigdy nie wspomnieli. W związku z samą chorobą Pani Doktor potrafi podnieść pacjenta na duchu co jest niezwykle ważne.
Opinia dodana przez: Monika Be

lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak

Stale 1
39-400 Tarnobrzeg

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią lek. dent. Agnieszka Golec-Saramak każdemu, ma również wspaniałe podejście do małych dzieci.

lekarz Andrzej Tyburski

ul. Adama Mickiewicza 34D/11
39-400 Tarnobrzeg

Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam pod opiekę tego lekarza. Miałam uraz kolana przy bieganiu. Doktor szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega. Zaradził tak dobrze że w końcu mogę swobodnie chodzić. Każdemu polecam tego doktora. Przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Bożena Kozak

Lekarz rodzinny

Sienkiewicza 36/20A
39-400 Tarnobrzeg

jestem jej pacjentką od wielu lat to wspaniały i prawdziwy lekarz z powołania!!!!!!!!!!!!!

lekarz Marta Palczak-Truś

Chirurg ogólny, Urolog

39-400 Tarnobrzeg

Polecam bardzo kompetentny lekarz, wrażliwy nie straszy lecz chce wyleczyć. Szkoda, że musiała wyjechać z Tarnobrzegu.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Monika Tukendorf-Mażysz

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej
Targowa 4
39-400 Tarnobrzeg

Wzorowe podejście do pacjenta! Jest jedną, z niewielu lekarzy którzy maja ludzkie podejście do pacjetna! 10/10

lekarz Tomasz Mucha

39-400 Tarnobrzeg

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;) Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Aneta Słowik

Onkolog

Przychodnia Nr 1
1 Maja 11
39-400 Tarnobrzeg

Cudowny człowiek i lekarz z prasowego powołania! Ma swietny kontakt z pacjentem! Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna