Filtruj terminy

Lekarze Torakochirurg Kraków

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

31-271 Kraków

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Kołcz

prof. dr hab. n. med. Jacek Kołcz

Torakochirurg, Chirurg dziecięcy

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Henryk Olechnowicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Cudowny człowiek, wybitny torakochirurg o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, historia polskiej torakochrurgii. Miałam szczęście poznać pierwszy raz dr Henryka Olechnowicza trzy lata temu, kiedy usłyszałam diagnozę choroby taty- rak przełyku i płuc. Przekopując cały internet trafiłam na opinie i wywiady z dr Olechnowiczem, którego inni nazywali Cudotwórcą. Udało mi się skontaktować z dr Henrykiem Olechnowiczem, który bardzo dokładnie wskazał nam drogę leczenia taty. Zaczęło się od skojarzonej radiochemioterapii. Po skończonej ...
Opinia dodana przez: ankarz32@gmail.com

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Kraków

Żeby wszyscy ludzie byli tacy uprzejmi i życzliwi jak ten Pan doktor polecam tego człowieka zarówno młodym pacjentom jak i starszym ludziom dziękuję jeszcze raz Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Janusz Warmus

szpital jana pawła80
31-202 Kraków

Dla mnie Anioł. Profesjonalista, fachowiec, właściwy człowiek na właściwym miejscu. 1. Profesjonalnie zdiagnozował chorobę. Wcześniej w innym szpitalu, pod okiem innych lekarzy byłam leczona na skutek a nie przyczynę. 2. Informację na temat stanu zdrowia otrzymywałam na bieżąco – przed operacja, po i w okresie rekonwalescencji. Wszystkie informacje przekazywane były w sposób rzetelny, konkretny a zarazem serdeczny i ciepły. Godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Ola.

dr n. med. Tomasz Gil

Chirurg ogólny, Torakochirurg

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

no opinie poprzednikow musialy byc dawno bo i pan doktor zapewne sie zmienil ,ja nie odczulem ani zaintewresowania moja choroba ,ani rozmowa o niej, jedyne co to raka trzeba usunac i tyle brak ,kontaktu miedzy pacjentem a lekarzem , jezeli opinie moze pisac rodzina to w tym przypadku tak napewno bylo, bo ja jako pacjent jestem innego zdania,kompletny brak zainteresowania na oddziele ,sztuczny usmiech i tyle

dr Mirosław Krysta

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Specjalistyczny szpital dziecięcy w Prokocimiu
Kraków

Niespotykane i niedzisiejsze podejście do pacjenta, operacja na NFZ ustalona w krótkim terminie, telefonicznie! Co zaskakujące całkowicie bezpłatna! Kompetentny, miły, konkretny z olbrzymią wprawą, dokonał tego, co inny sławny chirurg zepsuł. Wielki szacunek dla tego człowieka! Polecamy!

dr n. med. Zbigniew Grochowski

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80
34-100 Kraków

Nierzetelny lekarz, po operacji w trakcie wizyt kontrolnych bagatelizował zmiany widoczne na zdjęciu RTG, nie zlecił przez dwa lata wykonania Tomografii Komputerowej Płuc, co doprowadziło do wznowy choroby. Bagatelizowane "zaciemnienie" okazało się guzem o wielkości 7cm, zdecydowanie jest to wynikiem zaniedbania ze strony Lekarza.
                                       lek. med. Łukasz Trybalski

lek. med. Łukasz Trybalski