Torakochirurg W Okolicach Mińsk Mazowiecki

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Kraków

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że mogłam zaufać doktorowi ja własnej mamie. Polecam wszystkim chorym, potrzebującym pomocy prawdziwego doktora. Małgosia T.

Wspaniały lekarz pod każdym względem! Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego człowieka! Panie doktorze jest Pan najlepszy! Polecam Pana doktora wszystkim z całego serca.

Opinia dodana przez: Malinka
Torakochirurg Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Szpital Lux Med
Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

Instutut Chorób Płuc i Grużlicy Warszawa
Płocka

Do poprzednich opinii muszę dodać że ma duże poczucie humoru, co zważywszy na stan pacjentów jest bardzo ważnym elementem terapii

Opinia dodana przez: Mirosław

lek. med. Robert Włodarczyk

Szpital Lux Med
Puławska 455
Ursynów, Warszawa

Jestem wprost zachwycona Panem Doktorem. Brak mi słów, aby opisać mój zachwyt. Serdecznie polecam każdemu tego lekarza.