Lekarze Transplantolog Warszawa

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Nefrolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Transplantolog

Klinika Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego, Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Aleja Dzieci Polskich 20
Warszawa

Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :) Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy) Dziękuję
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg ogólny, Gastrolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Wspaniały LEKARZ!!! Profesor Lisik przeszczepił mi trzustkę, chociaż wszyscy diabetolodzy mi przez lata wmawiali, że takich operacji nie robi się w Polsce. ROBI SIĘ!!!! Przez diabetologów straciłem nerki i wzrok. Miałem źle leczoną cukrzycę. Od przeszczepienia nie przyjmuje insuliny!!!!! Wzrok mi się poprawia, przestają mi mrowieć nogi i ręce!!! Po prostu inne życie. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu Zespołowi. Głównie doktorowi Ziemiańskiemu I Cyrkle. Wspaniali ludzie!!! Innym tez dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Piotr

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I ...

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Klinika WUM
Warszawa

Rewelacyjny chirurg! Szeroka wiedza merytoryczna, troska o każdego pacjenta, wysoka kultura osobista. Polecam!

lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Klinika Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej
Stefana Banacha 1a
02-097 Warszawa

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

Internista, Nefrolog

Nefromedical Aleksandra Rymarz
ul. Klimaczaka 10 / 11
Warszawa

Pełen profesjonalizm połączony z poszukiwaniem skutecznych metod w leczeniu, z życzliwością, uważnością i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Pani Doktor stanowi przykład Prawdziwego Lekarza praktykującego holistyczne podejście do pacjenta. Stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sposób prowadzenia pacjenta i rozmowy z nim- w atmosferze poszanowania godności, uważnego wywiadu z zachowaniem najlepszych zasad komunikacji międzyludzkiej, ze stosowaniem najnowszych, bieżących osiągnięć medycyny. Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 4 lat- ze skuteczną ...
Opinia dodana przez: Alicja Sołtyka-Kamińska

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

Chirurg ogólny, Transplantolog

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Nie potrafię wyrazić jak wdzięczny jestem panu profesorowi Kuśmierczykowi. Profesor operował mi zastawkę aortalną i tętniaka aorty. Zrobił to małym cięciem, a w trakcie operacji zdecydował, że zastawkę naprawi a nie wymieni. Jestem 4 miesiące po operacji, normalnie funkcjonuje i uprawiam sport. Inny z profesorów kardiologi na moje pytanie o profesora. Odpowiedział krótko „… złote ręce …”
Opinia dodana przez: Robert Czajkowski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle milym i rzeczowym lekarzem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy jest cierpliwy i uwaznie słucha. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba nie spieszy się.To przyjemność mieć kontakt z Panem Doktorem a przede wszystkim mieć poczucie bycia w dobrych rekach. Polecam i cieszę się ze moglam byc konsultowana przez Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Teresa

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pełen profesjonalizm , życzliwy , emanuje życzliwością do pacjenta , godny polecenia prof. Wyzgała .
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Internista, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3
00-622 Warszawa

Bardzo spokojna, kompetentna ,i wnikliwa Pani Doktor, szczerze polecam, potrafi cierpliwie wysłuchac Pacjenta, dokładnie zbadać i wytłumaczyć zawiłości medyczne oraz sposób leczenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Rubik

Pediatra, Transplantolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Jeden z lepszych na jakich w swoim krótkim życiu trafiłam...
Opinia dodana przez: Aneta
Pan Profesor to człowiek ogromnej wiedzy i empatii. Niezwykle zaangażowany w leczenie. Jako jedyny lekarz dał nam nadzieję. Dzięki Niemu mój mąż żyje. Bezinteresowny. Panie Profesorze bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Profesor Nyckowski to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam na Profesora z polecenia i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Szacunek za podejście, cierpliwość, rzetelność a przede wszystkim ogromny profesjonalizm. Profesor Nyckowski to wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek- konkretny i życzliwy. Jestem już po operacji i polecam z całego serca Profesora.
Opinia dodana przez: Justyna

prof. Marek Durlik

MSWiA
Warszawa

Chciałabym wraz z mężem w tym miejscu złożyć nasze najserdeczniejsze podziękowania dla Pana prof. dr hab. n. med. Marek Durlik za przeprowadzenie u naszej córki bez powikłań, najtrudniejszej operacji, trudnej i skomplikowanej. Zgłosiliśmy się do Pana profesora nie wiedząc co nas czeka, przerażeni i pełni obaw, ponieważ we wcześniejszych konsultacjach lekarskich duży guz okolicy głowy trzustki był poza wiedzą, doświadczeniem i możliwościami zawodowymi lekarzy; rozkładali ręce nie wiedząc jak się ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Maurycy Jonas

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wszystko skrupulatnie wytłumaczyć i poprowadzić w kolejnych krokach diagnozy. Z całego serca polecam 😊
Opinia dodana przez: Angelika

prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk

Szpital przy ul. Banacha
Warszawa

Lekarz chirurg prima sort. Takiego opanowanego, kierującego się intuicją i olbrzymią wiedzą lekarską że świecą szukać. Pan Profesor jest jednym z najlepszych transplantologów w Polsce i Europie. Miałem przyjemność rozmowy jako pacjent z Tym Panem i serdecznie polecam Jego usługi i osobę. Otwarty, umiejący słuchać, szalenie cierpliwy i spokojny. Ogromne doświadczenie jest wprost zbawienne dla człowieka. Wielokrotnie już uratował członków mojej rodziny od przedwczesnej śmierci. Pozdrawiam Pana Profesora życząc Mu ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Danuta Suchowera

banacha 1
Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek dzięki pierwszej wizyty u Pani doktor zyje 7 lat po przeszczepie dziękuję bardzo pozdrawiam Ajdarow

lekarz Zbigniew Jesień

MSWIA
Warszawa

bardzo dobry lekarz , godny zaufania, oddany swojej pracy , szanowany i lubiany przez pacjentów.