Filtruj terminy

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor Andrzej Solecki jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą! Podczas wizyty wszystko dokladnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Rok temu Pan Doktor operował moje kolano - przerost błony maziowej powstałej w wyniku przewlekłej choroby MIZS. Wszystko przebiegło wzorcowo a kolano bardzo szybko wróciło do pełnej sprawności. Od tego czasu nie pojawia się obrzęk stawu podczas ...
Opinia dodana przez: Amanda

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

szpital wojewodzki
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Bogusław Musiał

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w ...

dr n. med. Jerzy Podżorski

ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Krzysztof Besler

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Bogusław Sadlik

Bielsko-Biała

Zaufanie do kompetencji może i mam, ale nie dał mi Pan Doktor szansy na sprawdzenie tychże. Jadąc na wizytę ponad 100 km, spóźniłam się z powodu zatoru na autostradzie o 8 minut. Zadzwoniłam, żeby uprzedzić, iż jestem w drodze, na co Pan Doktor stwierdził, że nie będzie czekał, ponieważ się spieszy. Brak poszanowania dla pacjenta jest wystarczającym powodem, żeby odradzić wizytę u Doktora.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Antoni Kozik

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Postanowiłam wystawić opinię choć zabieg miałam już jakiś czas temu. Lekarz w obyciu szorstki, bardzo oszczędny w słowach i jakby wizyta od niechcenia. Za to pracę chirurga ortopedy wykonał świetnie. Po roku nie ma śladu cięcia na ręce (rana wtopiła się w linię życia), a palce działają jak trzeba. Mimo wszystko polecam fachowca!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Adam Rajewski

Bociania 18c
43-316 Bielsko-Biała

Ja mam podobną opinię jak Pani Tesia z postem poniżej,byłem na komisji i nie mogę złego słowa powiedzieć , a wręcz odwrotnie. Pan ortopeda miły,konkretny,znający się na rzeczy.
Opinia dodana przez: P...

lekarz Roman Gabryś

Przychodnia Nr 1
Młodzieżowa 21
43-309 Bielsko-Biała

Uważajcie na tego lekarza, nie dość że wcale nie leczy tylko przedłuża L4 to jeszcze wystawia recepty po wizycie na silne psychotropy i przekazuje PESEL pacjenta obcym ludziom. totalnie obcy ludzie wykupują recepty a tym samym posiadają dane pacjenta. Mąż nie bierze takich leków na wizycie żadnych nawet nie dostal. Sprawa zgłoszona na Policji i kierownika przychodni..przychodnia w Bieruniu
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bogdan Bożek

43-316 Bielsko-Biała

Dwie wizyty, milczenie kompletne. Jedno zdanie. Z czym pani do mnie przychodzi. Żadnego tłumaczenia. Żadnego kontaktu. Do wodzenia to wszystko. Lekarz zalicza pacjenta. Piszę na komputerze. Przepisuje leki. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ryszard Dobrzański

43-316 Bielsko-Biała

Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!! Jak to możliwe skoro wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ?!!!

lekarz Joanna Rajewska-Dudek

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ