Filtruj terminy

Lekarze Traumatolog Częstochowa

lek. med. Jacek Ociepka

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Grzegorz Morawski

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Włodzimierz Makuch

Traumatolog, Ortopeda

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Super lekarz. Kompetentny , zrozumiale tłumaczy jak wygląda leczenie. Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Roman Połać

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa

dr n. med. Witold Radzioch

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Marisz, piszesz o skandalu a nie znasz lekarza !!! Pan Witold Radzioch to wybitny specjalista posiada stopień naukowy jest doktorem nauk medycznych z ortopedii z tego co wiem ma specjalizację z orzecznictwa, specjalizację z ortopedii i traumatologii oraz z medycyny sportowej. Leczę się u Pana doktora od kilku lat gdyż ulegam ciągłym urazom i nik nie potrafił mi pomóc nawet za granicą a on się poznał i mnie wyleczył, od ...

lekarz Dariusz Dmitrczuk

Ortopeda, Chirurg ogólny

Częstochowa

Nie polecam tego ,,lekarza,, wyciągacz kasy ,opiera się na badaniach innego lekarza ,nie robi zadnych swoich badań a jego instrumentem do badań jest długopis i notes do zapisania recepty szkodzącej oraz wizyta za 150 zł. O tej profesji lekarz z katowic zmienił diagnozę leczenia i badania co skutkuje powrotem do zdrowia
Opinia dodana przez: TADEUSZ

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Witam jestem 2 tygodnie po operacji łokcia po wypadku druty i nie tylko w ręce bardzo dobrze wykonana operacja dobrze złożona reka 😊
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Piotr Kurpios

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Widzę, że polityka temu panu "lekarzowi'' bardzo mocno weszła w kość;-) i trochę zapomniał o co chodzi w tej całej medycynie. Proponuję zaprzestać praktyki lekarskiej jeżeli nie chodzi panu o dobro pacjenta a o pieniądze - wszak są inne lepiej płatne zawody, gdzie też można rzucać obelgami i wulgarnymi słowami w stronę innych, a nie trzeba równocześnie wypisywać recept (których pan - pan, nie doktor - Kurpios nawet nie potrafi ...
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Ryszard Bernat

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

rfrrfgttyyttgtgtgtgdgfdsfhyui8i8u8ghtyfdvfddfdfdfdfddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

lekarz Józef Czekaj

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

W 2001 r leczony byłem przez kilku częstochowskich konowałów na naderwane zaczepy mięśniowe lewego przedramienia, terapia trwała ok 5 miesięcy. Po tym okresie z nieprzeciętnym bólem ręki oraz przykurczem udałem się do Dr. Czekaja. Po pierwszych badaniach i obejrzeniu RTG uznał że to nie naderwane zaczepy mięśniowe tylko nowotwór kości(a dokładnie osteoklastoma bardzo rzadki raczek). Morze Pan Dr nie jest przytulny, zbytnio uprzejmy czy wylewny, może nie przepisuje na byle ...

lekarz Józef Dmitruczuk

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Polecam bardzo serdecznie bardzo doktor pomógł mojej córce jak miała problem. Godny polecenia fachowiec