Filtruj terminy

Traumatolog, Ortopeda

Solutaris
Gazowa 2B
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo profesjonalne podejście. Pokazuje i objaśnia wiele możliwości rozwiązania problemu, mając na względzie przede wszystkim dobro pacjenta. POLECAM !
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant

Racławicka 20
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego, Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie. Od początku wizyty zwracał się z pełną kulturą, badanie lekarskie potwierdziło kompetencję i profesjonalność lekarza, wywiad medyczny również. Swojego czasu dużo chodziłam z mężem po specjalistycznych placówkach ortopedyczno rehabilitacyjnych i powiem szczerze, że niektórzy lekarze badają powierzchownie mało kompletnie, oraz wizyta na pewno była adekwatna do przebiegu. Pan doktor zadawał pytania, córka była ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Wojciech Stochmiałek