Lekarze Traumatolog Kraków

lek. med. Tomasz Tytuła

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Tomczyk

lek. med. Karol Tomczyk

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Szymon Oleksik

Klinika Chirurgii Dziecięcej
Wielicka 265
30-663 Kraków

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Antoni Widawski

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)
Opinia dodana przez: Marta

Artur Skolarczyk

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Francesco Nullo 8a lok. 15
31-543 Kraków

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.
Opinia dodana przez: persuasion

dr hab. n. med. Jerzy Sułko

CenterMed
św.Łazarza14
31-530 Kraków

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Stanisław Pluta

Szpital Św.Rafała
Kraków

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! operował mi ścięgno ahillesa,nadal pozostaje w kontroli u Pana doktora.Jest to lekarz jakich teraz niestety mało-,wrażliwy,kompetentny,wspaniale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem,powiem szczerze ,że bardzo się bałam ,po rozmowie z Panem doktorem strach uciekł a ja dzięki szybkiej interwencji miałam zeszyte ścięgno.Wizyta u tego ortopedy rozwiewa wszelkie wątpliwości,widać ,że to fachowy i dobry człowiek.polecam.Renata Zimowska

dr n. med. Piotr Kłosiński

Grzegórzecka 102 lok. 7
31-559 Kraków

Polecam Pana Dr Piotra Kłosińskiego Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego mam wstawiony implant i śruby w kręgosłupie .Moja wdzięczność dla Pana doktora jest nieoceniona .Moje życie odmieniło się bardzo mogę funkcjonować każdego dnia bez ciężkiego bólu który nie pozwalał mi normalnie żyć .Dziękuję Panie Doktorze

dr n. med. Robert Chrzanowski

Szpital Św. Rafała
Kraków

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Gdy nikt nie dawał mi szansy on jedyny dokładnie przeanalizował moją dokumentację lekarską i w wlał w moje serce nadzieję, że jeszcze będę chodziła . Wszystko odbyło się tak jak mówił .Chodzę i czuję się dobrze. Życzę p. doktorowi dużo zdrowia. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Bernardyna

lekarz Dariusz Kotulski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski

Centrum Medycyny Bólu
os. Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 673/u-3
31-559 Kraków

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Judytek7

dr n. med. Jan Peszko

Ars-Medica
Warszawska 17
31-155 Kraków

Wizyta z synem. Na wstępie powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną kręgosłupa syna ale, że w związku z tym, że syn kilka dni wcześniej niefortunnie zeskoczył i bolała go stopa poprosiłam też o konsultację w sprawie tej stopy, Miałam ze sobą opis prześwietlenia stopy mówiący, że prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian. Chodziło mi o ewentualne zalecenia kiedy będzie mógł ćwiczyć na wf-ie. Pan doktor zbadał stopę, dał zalecenia a następnie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Igor Zwinczewski

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ "Batory" Poradnia Chirurgiczno - Ortopedyczna Sp. z o.o.
Batalionów Chłopskich 5
31-135 Kraków

W moim odczuciu doktor bardzo niemiły. Poprzednio byłam u innego ortopedy co sklasyfikowało mnie jako hipochondryczkę. Po zdaniu: "Zachowuje się pani jak: wydałam 100zł a on mi nie wykrył mi raka" przestałam go słuchać. Nie uważam, żeby w moim zachowaniu było coś takiego, żeby w taki sposób mnie podsumować, tym bardziej, że mało się odzywałam... Pracuję jako pielęgniarka i spotkałam wielu lekarzy, ale takie zachowania były mi do dziś obce. ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. med. Paweł Łopatka

Neurochirurg, Traumatolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym. Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014. Ponieważ jeszcze coś małego pozostało był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji. dziekuję, bardzo dziekuję.
Opinia dodana przez: krystyna

prof. Jerzy Srodek

Kraków

z duza przyjemnoscia lecze sie u dr Srodka,zawsze oddany pacjentowi,dusza nie czlowiek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Tomasz Bertman

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Doktor godny polecenia za jego rzetelność, fachowość, konkretność. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia i jego przebiegu.
Opinia dodana przez: Renula

lek. med. Włodzimierz Woliński

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Wczoraj byłam u Doktora Wolińskiego na wizycie i mam zupełnie inne odczucia niż większość Państwa tutaj. Wizyta punktualnie, w spokoju i merytorycznym wytłumaczeniu mojego problemu i w końcu, po pół roku konkretne decyzje i konkretna pomoc. Dobrze że skonsultowałam mój problem z innym, niż prowadzący. Bardzo się cieszę że trafiłam do tego lekarza
Opinia dodana przez: B.P.

lek. med. Grzegorz Mierniczek

medicover
Kraków

Z tym "lekarzem" miałem nieprzyjemność zetknąć się na SOR w Rydygierze podczas jego dyżuru nocnego. Ewidentnie był niezadowolony, że przyszedł do niego człowiek ze swoim problemem. Było około 24:00, może mu zwyczajnie sen przerwałem... Był totalnie niezainteresowany udzieleniem jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi, a moje pytania. Do tego sarkastycznie dogadywał ze swojej strony i był zwyczajnie opryskliwy. Polecił mi bym na drugi dzień udał się do szpitala, by mój stan zweryfikował chirurg, ...