Filtruj terminy

lekarz Jakub Bednarek

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne
Opole

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Otwinowski

Centrum Medyczne
Opole

Bardzo empatyczny, troskliwy, profesjonalny. Czuję się zaopiekowana :-). Bardzo polecam. Już po pierwszej wizycie mamy plan leczenia, kompleksowe badania USG i MRI.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Gajewski

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Sławomir Gajewski
Duboisa 39A
Opole

Z czystym sumieniem polecam dr.Gajewskiego, wielu ortopedów miałam na swojej drodze, dopiero gdy trafiłam z polecenia do doktora konkretnie mnie zbadał, był konkretny i nie owijał w bawełnę, nie należy do osób wylewnych i czułych, ale dla mnie ważne jest nie jego sposób bycia, a kompetencja. Dzięki niemu mam naprawioną nogę, a mogło być gorzej, 3 ortopedów zbagatelizowało problem po wtórnym skręceniu stawu skokowego, poza doktorem który po wywiadzie i ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Piotr Dugiełło

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

W prywatnym gabinecie pewnie chciałby porozmawiać, wysłuchać pacjenta... W państwowej przychodni jest za darmo, więc minimum zaangażowania. Nie polecam