Lekarze Traumatolog Poznań

dr n. med. Szymon Kujawiak

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lek. med. Henryk Grudniewicz

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Andrzej Krynicki

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.

dr n. med. Marcin Popow

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Gabinet Ortopedyczny Maciej Głowacki
Frezjowa 23
Poznań

Moja córka tydzień temu miała operację kręgosłupa, którą przeprowadzał profesor Głowacki. Jego kompetencje i doświadczenie są moim zdaniem niepodważalne. ale posiada On również bardzo ważną cechę: rozmawia i słucha pacjentów, ma w sobie bardzo dużo empatii. Moja córka dzięki temu nie załamała się psychicznie i jest w świetnej formie. Lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Jacek Lipiński

61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

dr n. med. Tomasz Woźniak

61-144 Poznań

Wspaniały ortopeda, operacja stopy bez komplikacji. Opieka pooperacyjna wnikliwa, ze szczegółowymi badaniami, wyjaśnieniami, wskazówkami jak postępować. Do tego duza doza empatii, życzliwości i cierpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Paweł Koczewski

Za Cytadelą 38
61-659 Poznań

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi w wielu sprawach związanych z urazami sportowymi. Spokojny, wszystko dokładnie opisane.

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

28 czerwca
Poznań

Testowałem różnych lekarzy w Poznaniu i okolicach łącznie ze słynna klinika. Nikt jednak nie podszedł tak rzetelnie do problemu mojego kolana. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Doktorze. Niedosyc ze prawdziwy fachowiec to jeszcze miły i sympatyczny człowiek . Polecam w 100%!!!!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krzysztof Frackowiak

Gabinet
Grunwaldzka
Poznań

Godny polecenia lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem uprzejmy i widać ze zna się na rzeczy.Pan doktor szył mi łąkotkę. Przed operacją, straszny ból w kolanie, częste blokowanie się stawu. Dziś po operacji już troszkę czasu, kolano w znakomitej kondycji, zero bólu, żadnych przeskoków w nim. Śmiało polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Anonimm

Andrzej Pucher

Poznań

Ten człowiek kilkanaście lat temu spaprał mi operację wszczepienia implantów korygujących skoliozę kręgosłupa. Wszczepił za krótkie, skutkiem czego - końcówki puściły i implanty wyrżnęły się przez skórę. Łaskawie mi to cholerstwo potem wyjął. Do tej pory mam niesłychane bóle po tej operacji. Nie przyznał się do błędu, który potwierdzili inni lekarze. Udawał, że nie widzi problemu, a ból zmyśliłam. Dr Frankensztein niemal!
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jacek Spichalski

Endomedical
Chwaliszewo 19a
61-005 Poznań

Nie mam nic do zarzucenia doktorowi, jeśli chodzi o obsługę klienta , z wyłączeniem tej "posprzedażowej". Doktor Spichalski prywatnie zoperował mi więzadło przednie. Mam zerwane również tylne. Po operacji doktor uścisnął mi dłoń i już nigdy więcej nie przyjął mnie na wizytę. Po jakimś roku, będąc u innych ortopedów (w tym Ruciński, Trzaska, Lewandowski) dowiedziałam się, że operacja ACL, gdy jest zerwany PCL to "niezrozumiałe posunięcie". Jak byłam na konsultacjach ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Wspaniały lekarz. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Przeprowadził mi zabiegi cieśni nadgarstka obu rąk oraz leczenie zapalenia rozcięgna podeszwowego. Wszystko poszło super. A do tego bardzo miły i sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

prof. dr hab. n. med. Piotr Rogala

Neuroteam Sp. z o.o.
Św. Wawrzyńca 3B/U1
60-539 Poznań

Bardzo dobry specjalista.Jeste z Wałbrzycha i Bardzo długo szukałam lekarz ,który zająłby się moim przypadkiem .Jeste po wrodzonym zwichnięciu stawów biodrowych.Przeszłam 8 operacji ,które były wykonywane w znanych klinikach ,niestet skutek był katastrofalny.Pan doktor Piotr Rogala zajął się moim beznadziejnym przypadkiem.Dokładnie i bardzo cierpliwie wtłumaczył mi na czym będzie polegała operacja i co osiągniemy .jest dokładnie tak jak powiedział.Polecam z całą odpowiedzialnością.Mariola Nosal .
Opinia dodana przez: manola02

dr n. med. Maciej Krajewski

Klinika Grunwaldzka
ul. Grunwaldzka 234
60-311 Poznań

Zaczełeś leczyć się u Dr. Krajewskiego? zastanów się ! Ja osobiście odradzam... W skrócie opisze moją historię. 12 lat temu miałem wypadek samochodowy doznałem złamania prawej kości udowej, która została zespolona metalem DHS. Noga po urazie skróciła się dwa centymetry odczuwałem dyskomfort podczas chodzenia pobolewały mnie trochę kolana. 4 lata temu trafiłem po znajomości do Pana Doktora. Gość wydał się fajnym lekarzem, było z nim o czym rozmawiać. Jak wcześniej ...
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Beata Maas

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

Pani Dr. Maas to przede wszystkim wspaniały człowiek, który doskonale potrafi wysłuchać pacjenta, posiada mnóstwo empatii, jako lekarza posiada dużą widzę w swoim zakresie. Uważam, że jest doskonałym lekarze, którego w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko spotkać. Pani Doktor prowadzi mnie już kilka lat i dzięki jej wiedzy i doświadczeniu stan mojej ręki diametralnie się poprawił. Polecam Panią Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Daw

lekarz Jacek Markuszewski

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Po operacji biodra doktor nie powiedział mi o poważnych powikłaniach, po prostu zataił je.Wydrukował mi tylko jedną projekcję 1 zdjęcia w szpitalu, na którym nie było widać, że kilkucentymetrowy trzpień endoprotezy wystaje z kości udowej i wbija się w mięśnie . Na 2-ch zdjęciach kontrolnych w przychodni po 2 mies. dopiero zobaczyłam ten problem. Ortopeda z przychodni był zszokowany, jak operator mógł mnie tak potraktować. Doktor Markuszewski nie chciał operować, ...
Opinia dodana przez: Anna