Filtruj terminy

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia

lekarz Leszek Kudas

Traumatolog, Ortopeda

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Maksimum poswięcenia dla pacjenta. Uprzejmy i miły. Super specjalista.Bardzo pomógł mojej nodze. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus...przystojny i troszke ciężko się skupić;-)
Opinia dodana przez: Domi

lekarz Zbigniew Piasta

Traumatolog, Ortopeda

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

Świetny lekarz. Chodzę do dr od dawna. Zawsze doradzi, zbada i opisze co dalej..ma wielkie serce i ogromną wiedzę. Bardzo polecam doktora, wiele Mu zawdzięczam !
Opinia dodana przez: Iwona

dr Bartosz Szmigiel

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Rewelacyjny, kompetentny, empatyczny i traktujący wszystkich z tą samą życzliwością. Diagnoza trafna i szybka ulga w bólu. Polecam z całego serca.