Lekarze Traumatolog Warszawa

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora.Posiada ogromną wiedzę , bardzo mi pomógł w 2 urazach . Cenię to , że najpierw zaleca metody mało inwazyjne -rehabilitacja, a gdy o nie pomaga znajduje inne rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Gabinet
Warszawa

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
                                       lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B
00-728 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza Adriana Rymarczyka. To lekarz top z topów! Jego profesjonalizm, empatia i przyjazne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana zarówno przed, jak i po operacji. Dzięki niemu moje doświadczenie z opieką medyczną było naprawdę pozytywne. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej i życzliwej opieki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Ania
                                       lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Warszawa

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
                                       dr n. med. Piotr Żbikowski

dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2
00-100 Warszawa

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości ...
Opinia dodana przez: Marek W

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Lekmed
Świetlików 3
01-389 Warszawa

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6
00-864 Warszawa

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.

dr Maciej Uchowicz

Centrum Medycyny Sportowej
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Świetny specjalista,pomocny i zaangażowany.Fantastyczne ludzkie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: marek sawczuk

dr n. med. Marcin Bonikowski

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Centrum Medyczne Twoje Dziecko
Lanciego 19 lok 126
02-792 Warszawa

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie podwichniecia stawu biodrowego.

lek. med. Arkadiusz Madej

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

dr Paweł Obidzinski

Warszawa

Pan doktor to mistrz w swoim fachu. Nawet gdyby był nieuprzejmy i zadufany to i tak korzystał bym z jego usług. Przez dotychczasowe doświadczenia uważam że.to NAJLEPSZY fachowiec jakiego spotkałem......a trochę ich było. Poza tym to bardzo miły a bardzo zapracowany człowiek.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Paweł Uchański

Centrum Medicover Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Przychodnia wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Puławska 424
02-884 Warszawa

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

lek. med. Piotr Tarkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Jestem po skomplikowanej operacji dwóch kości przedramienia. Operował mnie pan doktor Piotr Tarkowski. Wszystko poszło dobrze a po operacji czułam się zaopiekowana co jest dla mnie bardzo ważne. Wspaniały lekarz, kompetentny fachowiec, miły i sympatyczny człowiek, najfajniejszy na oddziale lekarz. Bardzo się cieszę że do niego właśnie trafiłam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Jacek Stachowiak

LIM
Warszawa

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

dr Dariusz Szydłowski

ul. Patriotów 110/20a
04-844 Warszawa

Bardzo kompetentny, dociekliwy, bardzo uprzejmy, poważnie taktujący pacjenta, odpowiedzialny - godny polecenia

lekarz Jan Kośmider

Chirurg urazowy, Ortopeda

Warszawa

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo kulturalny i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Łukasz Buczyński

ul.barska
Warszawa

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza

dr n. med. Marcin Ziółkowski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Na kolana! Tylko dr Ziółkowski! Doskonały diagnosta, chirurg i lekarz , na zastrzyki teraz chodzę dla miłego kontaktu z Panem Doktorem
Opinia dodana przez: Jakub