Traumatolog Warszawa

Lekmed
Świetlików 3

Dziękuję to za mało dla tego Wielkiego Człowieka. Z doktorem Górskim spotkałam się już trzy razy na sali operacyjnej, za każdym razem ratuje mnie z opresji i stawia na nogi. Nie ma takiego drugiego lekarza i nigdy nikomu nie powierzyłabym swojego kręgosłupa. Doktor Rafał to człowiek o wielkim sercu,świetnym poczuciu humoru,wielu pasjach i niesamowitej intuicji.

Opinia dodana przez: Danuta
Wolny termin: 29 Sty o 14:30. Sprawdź inny. # 2

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Traumatolog Warszawa lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
Wilanów, Warszawa

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Opinia dodana przez: Wojtek

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.

Opinia dodana przez: Beata

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

Centrum Rehabilitacji mgr.Dąbrowski
ul. Patriotów 110

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

dr Łukasz Buczyński

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie
podwichniecia stawu biodrowego.

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego !
Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Opinia dodana przez: Kamila

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i leczeniu . Po pierwszej wizycie wiedziałam byłam pewna że ten lekarz chce mi pomóc i mogę mu zaufać i tak się stało jestem od miesiąca po operacji biodra lewegoPan doktor Paweł sam mnie operował wszystko się udało coraz lepiej mogę chodzić i wreszcie nic mnie nie boli . Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu w tym co robi lekarz z powołania ma świetny kontakt z pacjentem , jest to młody inteligentny lekarz. Panu doktorowi Pawłowi Olszewskiemu serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problem Gorąco Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena