Traumatolog Warszawa

Lekmed
Świetlików 3

Dziękuję to za mało dla tego Wielkiego Człowieka. Z doktorem Górskim spotkałam się już trzy razy na sali operacyjnej, za każdym razem ratuje mnie z opresji i stawia na nogi. Nie ma takiego drugiego lekarza i nigdy nikomu nie powierzyłabym swojego kręgosłupa. Doktor Rafał to człowiek o wielkim sercu,świetnym poczuciu humoru,wielu pasjach i niesamowitej intuicji.

Opinia dodana przez: Danuta
Wolny termin: 23 Kwi o 14:30. Sprawdź inny. # 2

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Traumatolog Warszawa lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Wspaniały bezinteresowny ,profesjonalny lekarz który naprawdę pomaga swoim pacjentom . Dziękuję za życie bez bólu

Opinia dodana przez: Wojtek

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.

Opinia dodana przez: Beata

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Pan doktor doprowadził do ładu moje kolano w, którym doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Pomógł mi w momencie kiedy już byłem przekonany,że nie da się nic z tym zrobić. Wytłumaczył mi,że uszkodzenie ACL wiąże się z długotrwałym leczeniem, wykonał zabieg jego rekonstrukcji i dokładnie objaśnił jak powinienem postepować dalej aby wszystko wróciło do normy. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Jestem po dwóch operacjach palucha koślawego ( lewa stopa maj 2015, prawa lipiec 2015) u doktora Tarkowskiego I nie mogę napisać nic innego : doskonały ortopeda, konkretny, rzeczowy i przy tym bardzo miły. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji i gdybym miała kiedykolwiek przeprowadzać jakieś operacje na stopach to napewno wybrałabym się do doktora Tarkowskiego !
Jeszcze raz dziękuję doktorze ☺ Kamila M.

Opinia dodana przez: Kamila

dr Łukasz Buczyński