Ubytki Zebowe

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
02-797 Ursynów, Warszawa

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Opinia dodana przez: Anatol
Wolny termin: 24 Maj o 10:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka Opaska
Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Ortodonta Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek
Ortodonta Rabka-Zdrój lek. stom. Wanda Szurmiak

lek. stom. Wanda Szurmiak

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna "V-AN-DENT"
Orkana 18E/26
34-700 Rabka-Zdrój

Lecze sie od lat jak i cala moja rodzina w gabinecie stomatologicznym Pani Doktor Wandy Szurmiak i nigdy nie spotkalam sie z niemilym i nieprofesjonalnym podejsciem do pacjenta.Zawsze przemila,usmiechnieta tryskajaca humorem co jest bardzo wazne zwlaszcza u"dentysty".W tym wlasnie gabinecie poznalam ze wizyta i kontakt z Pania Doktor to uczta duchowa i wszystkich niezdecydowanych zachecam do odwiedzenia tego gabinetu. Zycze Pani wszystkiego najlepszego w zyciu zawodowym i osobistym i samych tak zadowolonych i szczesliwych pacjentow jak Ja!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara
Chirurg stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam
Stomatolog Kraków lek. stom. Katarzyna  Małek - Łukasiewicz