Urolog Dziecięcy Warszawa

lek. med. Karina Felberg

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Podpisuje się pod komentarzami poniżej. Super lekarz naprawde z powołania. Zawsze z uśmiechem na twarzy. :)

Opinia dodana przez: Nikola

warszawa międzylesie

Bardzo dobry lekarz oraz przemiła kobieta. Bardzo szczegółowo opisała przebieg operacji i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania. Jeżeli chodzi o umiejętności to naprawdę najlepsza liga. Nasz synek po operacji nie gorączkował i w dodatku nic go nie bolało, a to tylko dzięki umiejętnościom Pani dr. Bez przesadnich pochwał - pierwsza liga.
Każdej osobie życzyłbym takiego lekarza.
Serdecznie pozdrawiamy

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

dr n. med. Bogdan Stodulski

Widok 10 (Terapia)

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.

Opinia dodana przez: Anka

Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens
Lecha Kaczyńskiego 17

Pan doktor słucha , poznaje dokumentację choroby, dopytuje. Jest uprzejmy i kontaktowy.
W sposób zrozumiały dla pacjenta przedstawia rozpoznanie i sposby dalszego postępowania. Rzadko spotykam takich lekarzy. Są w mniejszości.
Bogdan S.

Bogdan S.

Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Kinga Kowalczyk

Instytut Reumatologii - Klinika Rehabilitacji
al. Dzieci Polskich 20 (Somed)

Bardzo dobry specjalista!!!Wyleczyła naszego syna MICHALA ze spodziectwa.26 lutego mielismy ostatnia operacje,dziecko jest zdrowe i czuje sie dobrze.opieka p.doktor w czd byla najlepsza i zawsze znalazła czas dla nas i na nasze pytania .TO bardzo MIłA i SYMPATYCZNA OSOBA.JESTESMY JEJ BAAAARDZO WDZIECZNI.Polecamy .

Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna
Jagiellońska 34

Pierwsza wizyta sprawiła, że nabrałam dużego zaufania do Doktora i mam zamiar pozostać pod Jego opieką.

dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych pod tym katem, jest zrobic operacje do 18 miesiecy. Tak wiec pod tym wzgledem poczulismy sie oszukani ale mimo wszystko ocena 5 gdyz profesjonalizm DR Smigielskiego jest na 5+

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Gorąco polecam panią doktor. Wspaniałe podejście do dziecka i rodzica, pełna opieka i profesjonalizm. Godny zaufania lekarz

dr n. med. Jerzy Czyż

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

Opinia dodana przez: Sylwia