Urolog Bełchatów

dr n. med. Piotr Marks

19 Stycznia 15
Bełchatów

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Opinia dodana przez: grazyna lat 54

dr n. med. Wlodzimierz Blaszkiewicz

gabinet
Bełchatów

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!
Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał.
Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później.
Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z tego nie było... Ceni on swoje życie prywatne (za co go nie winię) i jest tylko dostępny dla pacjenta w pewne dni w poszczególnych porach, ale nic dziwnego dobry lekarz i ma naprawdę mnóstwo pacjentów, sam też musi kiedyś wypocząć.
Jednak teraz wszystko jest w porządku, nic nie boli, wszystko sprawne :)

Opinia dodana przez: Młody

lekarz Jarosław Droś

Diagnostyka Laboratorium oddziału Łódź
19 Stycznia 12
Bełchatów

Brak komputera w gabinecie aby ocenić badanie na płytce z urografi trzeba położyć się do szpitala coś jest nie tak!!!!

Opinia dodana przez: Iwona