Urolog Bełchatów

Diagnostyka Laboratorium oddziału Łódź
19 Stycznia 12
97-400 Bełchatów

Nie dosyć że b. przystoiny usmiechnięty to jeszcze wysokiej klasy fachowiec - same superlatywy...Chcialam złozyc podziekowanie dla Pana i persolenu Oddzialu Urologicznego w Bełchatowie DZIEKUJE

Opinia dodana przez: grazyna lat 54

gabinet
Bełchatów

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!

Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje!
Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał.
Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później.
Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z tego nie było... Ceni on swoje życie prywatne (za co go nie winię) i jest tylko dostępny dla pacjenta w pewne dni w poszczególnych porach, ale nic dziwnego dobry lekarz i ma naprawdę mnóstwo pacjentów, sam też musi kiedyś wypocząć.
Jednak teraz wszystko jest w porządku, nic nie boli, wszystko sprawne :)

Opinia dodana przez: Młody

Diagnostyka Laboratorium oddziału Łódź
19 Stycznia 12
97-400 Bełchatów

Brak komputera w gabinecie aby ocenić badanie na płytce z urografi trzeba położyć się do szpitala coś jest nie tak!!!!

Opinia dodana przez: Iwona

przychodnia Bełchatów