urolog

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Suchojad

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.

Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Jacek Ornat

Prywatna Praktyka Lekarska
ul. Generała Józefa Zajączka 6/1
Opole

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Opinia dodana przez: Dorota
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog   (+1 więcej)

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Szczecin

Wspaniały konkretny i empatyczny lekarz . W spokojny i zrozumiały sposób wyjaśni i rozwiewa wszelkie wątpliwości . Moje nerwy i emocje związane ze zbliżająca się operacja zostały zminimalizowane nielal do zera . Gorąco polecam :)

Opinia dodana przez: Adam
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1
Kraków

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Jarosław Malczyński

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: jutro o 17:10. Sprawdź inny.

lek. med. Marek Żminkowski

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia.
Ks. Stanisław Kopeć

Opinia dodana przez: Stanisław
Wolny termin: 19 Paź o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Wojciech Molenda

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
Mokotów, Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Szybko i rzeczowo podszedł do moich problemów. Potrzebowałem pilnej operacji, którą Pan doktor bardzo fachowo przeprowadził.

Opinia dodana przez: Mateusz
Wolny termin: 19 Paź o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Piotr Kryst

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Zgłosilem się do dr Krysta z bolesnym problem kamicą układu moczowego. Jak juz zacznie boleć to...chyba gorzej niz z zebem, dlatego cieszę się, że szybko miałem zabieg.
Konkretnie, fachowo i skutecznie

Opinia dodana przez: maciek