urolog w okolicach bieruń

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec

Mogę polecić lekarza. jest uprzejmy i konkretny. To była pierwsza wizyta więc kompetencji jeszcze nie umiem ocenić ( a lekarzem też nie jestem ), ale widać, że wszystko na dobrej drodze.

Wolny termin: 30 Paź o 14:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Krzysztof Łukojć

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

dr Rafał Kuczera

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kuczera Rafał
Franciszka Chrószcza 31 A
Wawok, Rybnik

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". ...

Do P. Dr Kuczery trafiłem po reorganizacji
w przyszpitalnej przychodni. Jak to bywa trochę pod nosem " grymasiłem ". Ale Pan
Pan Dr swoją umiejętną perswazją przekonał
mnie do uzupełniającego leczenia po operacji
prostaty w Centrum Onkologii w Gliwicach
i postawieniu " kropki "nad i. No i udało się
zniszczyć tego "drania". Wykonane po tym leczeniu PSA jest wielce obiecujące. Warto
mieć takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Andrzej Kupilas

Urolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice

Świetny lekarz. Wyleczył mnie szybko z mojego wstydliwego problemu. Bardzo mu za to dziękuję. Oby takich było więcej.- Dziękuję

Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Grzegorz Kudela

Katowice

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Piotr Zagórski

Bielsko-Biała

pana doktora Piotra poleciła mi znajoma jestem pod wrażeniem, że zostałam bez pośpiechu rzetelnie zdiagnozowana to widać i czuć że pan doktor zaangażował się w dalszy proces leczenia, wytłumaczył mi moją przyczynę choroby, przepisane leki pozwalają mi funkcjonować w pracy .polecam - Małgorzata Barbara z Katowic

barbara z katowic

Opinia dodana przez: Małgorzata Barbara

Leszek Michalski

Kraków

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam ...

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Specjalistyczna Pomoc Medyczna Medservice
Curie Skłodowskiej 34
Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.

Opinia dodana przez: Kazimierz

dr Norbert Foltyński

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Nie zawiodłem się na doktorze.Problem częsty w moim wieku z prostatą ,ale dobrze i szybko zdiagnozowany i szybkie leczenie z dobrym efektem.Konkretną diagnoza i leczenia.Dobry kontakt i rzetelnie odpowiada na pytania.

Opinia dodana przez: Radosław

dr Rafał Gawron

Św Barbary

Sosnowiec

Witam dzis o dobrego lekarza sumiennego jest niezwykle ciezko.....Pan Doktor nalezy to grona tych nielicznych.......wspanialy madry dobry cieply rzeczowy lekarz poprostu czlowiek dla ktorego pacjent czy ma lat 20 czy 88 jest czlowiekiem potrzebujacym pomocy......wyslucha poradzi a co najwazniejsze pomoze znam wielu lekarzy ale obdarzyc zaufaniem moge tylko jego.........w ciezkiej chorobie jest na kazdy telefon ba......na kazdy sms mam odpowiedz specjalista w kazdym calu poprostu brak slow mam wieloletnie doswiadczenie z racji schorzen temu lekarzowi ufam bezgranicznie pomogl uratowac zycie nie jedno zreszta ja pisze w swoim imieniu zycze mu zdrowia ..zdrowia bo juz takich lekarzy teraz na palcach policzyc.........dla mnie poprostu ideal.DZIEKUJE

Opinia dodana przez: Malgorzata