urolog gdańsk

dr n. med. Jerzy Michajłowski

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
Al. Grunwaldzka 74/1
Gdańsk

Kompetencja i życzliwość . Po prostu bardzo dobry lekarz. Panie Doktorze , dziękuję za wszystko . Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Irka
Wolny termin: 3 Paź o 16:00. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Adam Kałużny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
Gdańsk

zdecydowałem się wystawić opinię po długiej terapii leczenia przerostu gruczołu prostaty, obarczonego ryzykiem nowotworu i w pózniejszych konsekwencjach śmiercią. Minęło 6 lat, gruczoł, raz mniejszy raz większy, powoduje to trudności w oddawaniu moczu i siedzeniu w pozycji "siedzącej", pozostała mi tylko nadzieja, że inne badania urologiczne uratują mi moja sytuację. Lekarza zdecydowanie polecam, na jesieni miałem przypadek krwawienia i zapalenia i po 3 miesiącach, stan jest stabilny. teraz tylko jeżdżę na kontrolę masę kilometrów. Lekarzy przeszedłem wielu i wiele jeszcze muszę znieść. Polecam wszystkim panom i tym starszym i tym jeszcze nie znających się na sztuce współżycia. Zadowolony pacjent z daleka.

Opinia dodana przez: Andrzej

Ostomed Sc

Urolog   (+8 więcej)

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Narożański

Urolog   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

lekarz Alicja Klejnotowska

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii
al. Zwycięstwa 31/32
Gdańsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Radosław Brunowicz

None
Bliźniąt 11/4
Gdańsk

Byłem u Dr w Gabinetach Przy Piecewskiej na Morenie. Pomijając lekki poślizg czasowy z samej wizyty jestem bardzo zadowolony. Lekarz rzeczowo podszedł do mojego schorzenia. Zlecił badania morfologiczne i badania przepływów. Zapisał leki i poinformował, że w przypadku złej tolerancji na leki bądź pogorszenia mojego stanu mam się zgłosić do przychodni.

Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Artur Ruciński

Victoria Clinic
ul. Jaśkowa Dolina 57
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz !!! profesjonalne podejście, rozmawia językiem zrozumiałym dla każdego , nie zapisuje drogich niepotrzebnych lekarstw i ma podejście takie jak powinien mieć każdy lekarz do pacjenta

Opinia dodana przez: zbyszek

lekarz Grzegorz Pietrzak

Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

Piotr Jarecki

Urolog   (+1 więcej)

Gdańsk

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota

lekarz Jerzy Sroczyński

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
Gdańsk

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.

Polecam zdecydowanie. Miły, bezproblemowy, potrafi wysłuchać i poradzić.