Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Urolog Jelenia Góra

lekarz Piotr Wilk

58-506 Jelenia Góra

Pan doktor Wilk jest człowiekiem niezwykle sympatycznym, ciepłym, cierpliwym i już samo to - leczy. Posiada wysoki poziom kompetencji, jako lekarz i człowiek, co konstatuję z wielką satysfakcją. Życzę Mu w tym czasie trudnym dla wszystkich a zwłaszcza dla "oficerów" na wymagającym niezwykłej ofiarności froncie wojny z pandemią - wiele siły, wytrwałości, uśmiechu i optymizmu. Kazimierz Hołyszewski, wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Alam Bouhaouli

Chirurg ogólny, Urolog

58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek
Wspanialy czlowiek. Kompetetny ,zna sie na rzeczy. Od 4 lat jestem Jego pacjentem i nigdy nie odmopwil mi pomocy. Pnie doktorze tak trzymac!!!Wdzieczny pacjent z Walbrzycha.

lekarz Tomasz Gede

Chirurg ogólny, Urolog

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Nie szanuje czyjegoś czasu codziennie spóźniony, ok półtorej godziny przez co traci pacjentow , przyjmuje poza kolejnością nie wiadomo skąd biorą się ci ludzie umówieni na tę samą godzinę nie polecam

lekarz Andrzej Szylko

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Miałem ogromne bóle brzucha pojechałem na SOR w Jeleniej górze tam a nie powiedziały mi że muszę długo czekać pięć sześć godzin aż będzie lekarz skierował mnie do lekarza rodzinnego w szpitalu lekarza w szpitalu oczywiście nie było dopiero po 18:00 A ja byłem o 8:00 rano poszedłem do poradni specjalistycznych oczywiście Powiedziano mi to samo więc podszedłem do gabinetu urologicznego i zapytałem doktora Andrzeja czy mnie przyjmie że jestem ...
Opinia dodana przez: Marek z Mielca

lekarz Brunon Osadzin