urolog katowice

dr n. med. Grzegorz Kudela

Katowice

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Henryk Augustyniak

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana doktora Grzegorza Kudeli na mojego maila; horoczek@poczta.onet.pl, z góry dziękuję.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Duda

Katowice

Fantastyczna lekarka. Kompetentna, fachowiec najwyższej klasy, przemiła i ciepła dla pacjentów. Polecam wszystkim satysfakcja gwarantowana. Zbigniew Prawda

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Andrzej Szedel

None
ulica Kościuszki 13/3
Katowice

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa.
Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Michał Białożyt

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Polecam Pana Doktora Wspaniały lekarz z super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy spokojnie i dokładnie. Poświęca wystarczająco czasu swoim pacjentom. Polecam i dziękuję.

Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Bożena Zapatka

Urolog   (+1 więcej)

Warszawska 40
Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
Katowice

Dla mnie słowo ,,najlepszy,,to za mało.Będę zawsze polecała.Dziękuję za wszystko Panie doktorze!!!!!!

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Artur Pietrusa

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
Katowice

Doktor Artur Pietrusa to wybitny,pełen profesjonalizmu lekarz,oddany pacjentowi,bardzo życzliwy,rzeczowy i zaangażowany w leczenie pacjentów.Podczas wizyt wysłucha doradzi,doda otuchy i uspokoi.Trafiłem do Pana Doktora z bardzo rozległym nowotworem nerki.Z wcześniejszych konsultacji wynikało że guz jest nieoperacyjny.Doktor Pietrusa jako jedyny,podjął się tak trudnej operacji,dzięki temu żyję .Był ze mną od diagnozy ,przy operacji i po operacji.Z całego serca szczerze polecam Pana Doktora jako wyśmienitego chirurga i wspaniałego człowieka.
Dziękuję Panie Doktorze
Andrzej

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Marcin Życzkowski

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
Katowice

Moja opinia o dr Zyczkowskim jest bardzo pozytywna.Jeśli ktoś był u urologa z 16-latkiem to wie jaką bariere wstydu musi on pokonać u lekarza.Dr Marcin(przedstawił się imieniem mojemu synowi) ominął wszelkie bariery zaraz na wstępie a potem było już tylko lepiej.Była operacja ale było zaufanie i spokój,bo wszystko mieliśmy dokładnie wyjaśnione.Syn polubił lekarza i jego sposób kontaktu z młodym pacjentem.

AM