Urolog Katowice

Wolny termin: 22 Sty o 14:00. Sprawdź inny. # 1

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
Katowice

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice

Witam,

Bardzo proszę o namiary na prywatny gabinet doktora Grzegorza Kudeli na mojego e-maila: murbaniec@interia.eu

Z góry bardzo ...

Witam,

Z góry bardzo dziękuje,

Opinia dodana przez: Michał

Fantastyczna lekarka. Kompetentna, fachowiec najwyższej klasy, przemiła i ciepła dla pacjentów. Polecam wszystkim satysfakcja gwarantowana. Zbigniew Prawda

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Tomasz Koszutski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
Katowice

Doktor Koszutski to świetny specjalista! Zawsze będę go polecała! Wyleczył moją córeczkę inni lekarze nie wiedzieli gdzie leży problem.. !

Opinia dodana przez: Anna

None
ulica Kościuszki 13/3
Katowice

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa.
Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Opinia dodana przez: Krystian

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Polecam Pana Doktora Wspaniały lekarz z super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczy spokojnie i dokładnie. Poświęca wystarczająco czasu swoim pacjentom. Polecam i dziękuję.

Opinia dodana przez: ola

Warszawska 40
Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
Katowice

Dla mnie słowo ,,najlepszy,,to za mało.Będę zawsze polecała.Dziękuję za wszystko Panie doktorze!!!!!!

Opinia dodana przez: Monika