Filtruj terminy

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Jarosław Jaskulski

25-734 Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły ...
Opinia dodana przez: Jaroslaw

dr n. med. Piotr Chłosta

25-734 Kielce

PROFESOR WRĘCZ PORAZIŁ MNIE NIESPOTYKANYM PODEJŚCIEM! !CHCIAŁEM NAWET WYKONAĆ TELEMARK SKACZĄC Z BIURKA [ ORTOPEDA MIAŁBY ROBOTĘ ] WIRTUOSO!
Opinia dodana przez: andrzej wołek

lekarz Przemysław Woźniak

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze
Kielce

Godny polecenia i zaufania lekarz ,profesjonalny ,kontaktowy ,bardzo miły człowiek, z dużym doświadczeniem,polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Suchojad

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Wiem że dobrze trafiłam ! Lekarz mimo że młody to dobry w swoim fachu. Dokładnie tłumaczy, rysuje i sprawia że strach mija. Polecam tym co się boją i zastanawiają się czy wybrać doświadczenie starego fachowca czy powierzyć swoje zdrowie Komuś kto jeszcze nie popadł w rutynę.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wanda Strońska

25-316 Kielce

Pani Lekarz Wanda Strońska godny polecenia lekarz ma podejście do pacjenta wybada wytłumaczy wszystko na temat choroby i sposób leczenia inni tylko polecali operację ale Pani Lekarz Wanda Strońska wytłumaczyła mi że na operację jest zawsze czas najpierw leczenie lekami .Takich lekarzy to mamy bardzo mało a Doktorów całe pęczki od kartofli i buraków .Lekarzy którzy leczą choroby bardzo mało i trzeba ich szukać Dziękuję Pani Lekarz Wanda Strońska za ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jacek Adamczyk

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Kościuszki 25
25-316 Kielce

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!
Bardzo dobry,sumienny,dokładny ,miły,sympatyczny doktor.Zawsze trafne diagnozy,duża troska o pacjenta.Jeszcze nigdy nie miałam przyjemności korzystania z tak dobrych specjalistow jak Pan doktor.Polecam w 100%kazdemu .A ja cieszę się niezmiernie ,że wreszcie znalazłam tak dobrego doktora .
Opinia dodana przez: Aneta Cieszyńska

dr n. med. Lech Sobański

Czerwona Góra
Kielce

dr Sobański przy pierwszej wizycie omówił dokładnie moją przypadłość i nakreślił kompleksowe działanie na najbliższe miesiące. Mam pełne zaufanie do decyzji lekarza.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Paweł Klonowski

25-734 Kielce

Lekarz dno!!! Zero kompetencji !!! Nie polecam urologii w Kielcach,skazali mojego męża na powolne umieranie ,mi chcieli nic zrobić !!!
Opinia dodana przez: Jakub
Pan doktor zlecił szereg badań, postawił właściwa diagnozę, operacja przeprowadzona profesjonalnie, a po niej ZERO bólu. Minęlo już kilka lat i wszystko Ok. Oprócz tego dr bardzo cierpliwy i miły.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Piotr Stępień

Urolog dziecięcy

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy
Kielce

Wspaniały człowiek! Niesamowite podejście do dziecka, przemiła atmosfera, zero stresu dla dziecka, nawet podczas badania. Dokładne i rzeczowe omówienie problemu, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza...może nawet nigdy...

dr n. med. Mieczysław Gałęzia

Zakład Leczenia Szpitalnego
Jagiellońska 13
25-838 Kielce

Jestem w 100% zadowolona.Pan doktor jest dobry w tym co robi,poza tym jest miłym uprzejmym i wyrozumiałym człowiekiem.Polecam każdemu kto poszukuje dobrego urologa

lekarz Rafał Kasica

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna "ESTEDENT" Paweł Staszczyk
Mariana Langiewicza 35
25-381 Kielce

Lekarz godny polecenia. Cierpliwy względem dzieci i konkretny co do diagnozy, zabieg wykonany szybko i skutecznie. Jasno przekazał zasad postępowania po zabiegu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Katarzyna Sapeta