Urolog Kraków

Urolog Kraków dr n. med. Adam Kwinta

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
al. Pokoju 4 (Gabinet 47 - I piętro)

To jest naprawdę genialny lekarz! Stresowałem się strasznie wizytą, odkładałem ją ile można a szkoda bo już dawno mogłem mieć problem z głowy.
Doktor ma świetne podejście do pacjenta, można się czuć swobodnie i nie ma takiego stresu. Polecam

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

dobry fachowiec sympatyczny czlowiek, słucha uważnie, poświęca wystarczająco czasu

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Pan doktor przepisał lek, który pomógł mi bardzo szybko i wróciłem do pełni zdrowia. Cenię sobie takich rzeczowych i konkretnych lekarzy!

Opinia dodana przez: Rafał

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

Lekarz przez wielkie L, cudowny człowiek o wielkim serduchu , uratował życie mojemu siostrzeńcowi - rak jądra . Dziękujemy panie Doktorze :) . Polecam , przyjmuje również w Olkuszu .

Opinia dodana przez: Beata

jm. Zeromskiego

Kraków

bardzo mila ,sympatyczna ,kompetentna ,wspaniale podejscie do pacjenta ,konkretna,polecam ,znam ja od wielu lat.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

lekarz Wiesław Urbanowicz

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Panie Profesorze , dziekuje za zycie. Teraz mam 25 lat. Przez wloskiego profesora moglem wtenczas stracic nerke. Dzieki Panu zyje i koncze studia prawnicze na Uniwersytecie w Pisie z najwyzszymi ocenami 30 i 30 Lode. Dziekuje to bardzo malo. Z wyrazami pelnego szacunku Matteo

Opinia dodana przez: Matteo

Kraków

Całkowite obrzezanie załatwiłem szybko, tanio, miło, bezboleśnie u dr Michalskiego.
Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Już 25 dni po zabiegu i wszystko zagojone.

Polecam i dziękuję

Opinia dodana przez: Łukasz

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Wspaniały lekarz i człowiek, nasz syn teraz to wiemy znalazł się we wspaniałych rękach. Teraz jest zdrowym chłopcem. Pan doktor jest miły, uprzejmy, wytłumaczy zawiłości medyczne widać że kocha swoja prace. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna