Urolog Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Byłem dzisiaj u doktora i jest naprawdę wyrozumiały i chce pomóc człowiekowi w chorobie. Naprawdę polecam go.

Macierzyństwo
Białoprądnicka
Kraków

Bardzo dokładny i skrupulatny lekarz.Poświęcił mi dużo czasu a najważniejsze,że jego leczenie pomogło.
Dziękuję doktorze

Dziękuję doktorze

Opinia dodana przez: arek45 aagunieczka
Urolog Kraków dr n. med. Bohdan Pawlicki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Piotr Faron

Chirurg onkolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Kraków

Bardzo dobry specjalista, oddany swojej pracy operował mojego męża i uważam że jest godny polecenia. Wiem jak ciężko w dzisiejszych czasach o dobrego specjalistę. Gorąco polecam. Doktor pracuje w Krakowie i przyjmuje też prywatnie są długie terminy do niego ale naprawdę warto poczekać.

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

niezwykły lekarz, niezwykły człowiek. Osoba z ogromną klasą, uprzejmy, geniusz w swojej dziedzinie. Wspaniale potrafi nawiązać kontakt nawet z małymi, kilkumiesięcznymi pacjentami. Czuły, delikatny pełen zrozumienia dla pacjenta i dla przerażonych rodziców. Kompetentny w każdym calu. Niezwykle cieszymy się, że synek trafił do tak wspaniałego specjalisty.

Opinia dodana przez: Iwona

Kraków

Jestem pod stałą opieką Profesora od 15 lat.Trafiłem z zaburzeniami urologicznymi.Dzięki zastosowaniu odpowiedniej terapii potwierdzanej każdorazowo wynikami badań laboratoryjnych czuję się młodszy i mój pesel pewnie się cofnął o parę lat.Pan Profesor to doskonały lekarz,kompetentny,zawsze udziela szczegółowych wyjaśnień do prowadzonej metody leczenia i wyników badań.Gorąco polecam wszystkim z problemami urologicznymi którzy chcą dbać o swoje zdrowie i o zachowanie jak najdłużej młodości i zadowolenia z życia.
Ryszard lat 71

Opinia dodana przez: Ryszard

lek. med. Janusz Sulisławski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

F A N T A S T Y C Z N Y!!! Cudowny specjalista, ma świetny kontakt z małymi jak i nieco większymi pacjentami! Wszystko tłumaczy, bezproblemowy. Na wizytach w poradni jest bardzo sympatyczny. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: B.G

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Lekarz godny polecenia bardzo miło wspominam wizytę,bardzo kompetentny widac że interesuje się pacjentem,moja wizyta była w ramach nfz ale nawt gdybym miała za nia zapłacić to sądzę że warto.

Centrum Medyczne Intermed

Pani doktor na 1 wizycie nie jest za miła z każdą kolejną jest lepiej