Urolog Kraków

Instytut Onkologii w Krakowie, ul.Garncarska
Spokojna 23 lok. 3

Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta.
Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po leczeniu farmakologicznym przerostu prostaty, gdy frakcja PSA spadła poniżej 20%, Pan Doktor zdecydował o biopsji. Wynik biopsji wskazywał, że 1/3 prostaty zajęta była nowotworem złośliwym (skala Gleasena 3+3=6). Był to dla mnie szok i bardzo cenię sobie, że Pan Doktor przedstawił mi różne metody leczenia, po kilku dniach gdy emocje opadły, spotkałem się z Panem Doktorem i poinformowałem go, że zdecydowałem się na Nano Knife. Sprawy nabrały tempa, po scyntygrafii kości, gdy wynik wykluczył przerzuty do kości, Pan Doktor wykonał Nano Knife (październik 2016 r.). Przez następne 9 miesięcy wydawało się, że nowotwór został zniszczony, ale niestety pod koniec 2017 r. okazało się, że PSA znów zaczęło gwałtownie rosnąć. W lutym 2018 r., po MR prostaty, przeszedłem drugą biopsję (także przeprowadzoną przez Pana Doktora), która potwierdziła wznowienie raka złośliwego stercza (tym razem był bardziej agresywny: skala Gleasena 3+4=7). Pan Doktor zaproponował laparoskopową postatektomię radykalną, ale ja miałem wielkie wątpliwości czy w ogóle poddać się tej operacji. Męczyłem Pana Doktora swoimi wątpliwościami, a on z wielką cierpliwością wyjaśniał mi, wskazywał inne metody i to co było dla mnie najważniejsze stwierdził, że niezależnie od mojej decyzji będzie mnie wspierał. Ostatecznie zdecydowałem się na prostatektomię radykalną i oprócz rodziny, to właśnie Pan Doktor miał decydujący wpływ na moją decyzję. W najbliższym możliwym terminie, czyli dwa miesiące od biopsji (kwiecień br.), przeszedłem operację usunięcia prostaty wykonaną przez Pana Doktora, która przebiegła bez komplikacji i obecnie przechodzę rekonwalescencję pod opieką Pana Doktora.
Wszystkim czytającym ten tekst życzę, abyście Państwo trafili na tak wspaniałego lekarza i mieli do niego tak wielkie zaufanie jak ja mam do mojego lekarza – Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego.
Panie Doktorze ja i moja rodzina bardzo serdecznie dziękujemy Panu za leczenie i opiekę medyczną nade mną!
Józef Jaworski

Opinia dodana przez: Józef

STOLARSKA
Kraków

Najważniejsze: uwolnił mnie od stulejki, wykonując zabieg własną, nietypową metodą. Żadnych dolegliwości, czy komplikacji! Dziękuję, Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Stefan

ulica Pleszowska 23

Jest to bardzo profesjonalny lekarz, wzbudza zaufanie, na zabiegu czułem się pewnie

Centrum medyczne lim

Fachowy, bardzo uprzejmy.
Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu.
Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

Fachowy, bardzo uprzejmy.
Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu.
Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

Przybyszewskiego 7

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego na badania od lat z polecenia mojego lekarza prowadzacego. Ma swietny sprzet i umie diagnozowac

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pan dr Sławomir Mrozicki przeprowadził w październiku 2012 roku udaną operację prostaty techniką PVP u mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiąt) lat. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją anestezjologiczną u Pana dra Roberta Walkiewicza, który podjął się znieczulenia mojego Ojca w trakcie tej operacji. Dziekuję !

Medicina

Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu kto potrzebuje dobrego urologa, kompetentny, miły, podchodzi do pacjenta holistycznie. Bardzo dobry specjalista.

dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego
Sieroszewskiego 66
Kraków

Pani Doktor bardzo serdecznie zajęła się naszą 6-cio letnią córką.Wyjaśniała nam wszelkie wątpliwości, mówiła o tym, jaki przebieg będzie miała operacja nerki(skomplikowana;diagnoza była niejednoznaczna).
Świetnie wykonała zabieg.Zawsze służyła pomocą i wsparciem psychicznym.Jesteśmy Jej niezmiernie wdzięczni.

Opinia dodana przez: Izabella

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Udało mi się czegoś dowiedzieć, potwierdzić wynikiem badania. Mógłby tylko czasami być trochę bardziej uprzejmy dla pacjentów. Jak miał zły dzień to usłyszałem pytanie dlaczego wszyscy się uwzięliśmy (tzn. przyszedłem zgodnie z informacją od lekarza z wynikami bez rejestrowania się) i następnym razem będziemy czekać na rejestrację (nie wiem czemu my?). Taka polska szara medyczna rzeczywistość.

Opinia dodana przez: Piotr

Pacjentowi (mojemu Ojcu) choremu na nowotwór, ze stanem zapalnym pęcherza i cewki moczowej, wywołanym przez bakterię klebsiella pneumoniae (lekarz miał w ręku wymaz i antybiogram) zalecił "pozytywne myślenie" i picie wody. Bierność wobec tej infekcji powtórzył na wizycie prywatnej. Z wycieńczającej infekcji wyleczono Ojca dopiero na oddziale onkologii tuż przed rozpoczęciem chemioteriapii, której nie zniósł.