urolog kraków

lekarz Andrzej Karski

Pleszowska 23-25
Kraków

Jest to bardzo profesjonalny lekarz, wzbudza zaufanie, na zabiegu czułem się pewnie

lekarz Łukasz Curyło

Centrum medyczne lim

Fachowy, bardzo uprzejmy.
Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu.
Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

Fachowy, bardzo uprzejmy.
Dopiero zaczynam leczenie - pierwsza wizyta bez zarzutu.
Dostałam dokładne informacje dotyczące dalszego leczenia.

dr n. med. Maciej Augustyn

Przybyszewskiego 7
Kraków

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego na badania od lat z polecenia mojego lekarza prowadzacego. Ma swietny sprzet i umie diagnozowac

dr n. med. Sławomir Mrozicki

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
Trynitarska 11
Kraków

Pan dr Sławomir Mrozicki przeprowadził w październiku 2012 roku udaną operację prostaty techniką PVP u mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiąt) lat. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją anestezjologiczną u Pana dra Roberta Walkiewicza, który podjął się znieczulenia mojego Ojca w trakcie tej operacji. Dziekuję !

lekarz Lesław Malik

Medicina

Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu kto potrzebuje dobrego urologa, kompetentny, miły, podchodzi do pacjenta holistycznie. Bardzo dobry specjalista.

dr n. med. Adam Kwinta

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
Trynitarska 11
Kraków

Do dr Kwinty trafiłem przypadkowo.

Do dr Kwinty trafiłem przypadkowo.
Szybka reakcja, celna diagnoza. Z uwagi na powagę sytuacji potwierdził u innego lekarza własną diagnozę. Wszystko odbyło się w ramach NFZ. Szybka operacja przeprowadzona w moim odczuciu bezbłędnie. Szybko wracam do zdrowia.
Tak więc z pewnością mogę polecić doktora jako fachowca.

dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego
Sieroszewskiego 66
Kraków

Pani Doktor bardzo serdecznie zajęła się naszą 6-cio letnią córką.Wyjaśniała nam wszelkie wątpliwości, mówiła o tym, jaki przebieg będzie miała operacja nerki(skomplikowana;diagnoza była niejednoznaczna).
Świetnie wykonała zabieg.Zawsze służyła pomocą i wsparciem psychicznym.Jesteśmy Jej niezmiernie wdzięczni.

Opinia dodana przez: Izabella

dr n. med. Tomasz Drewniak

Kraków

Pacjentowi (mojemu Ojcu) choremu na nowotwór, ze stanem zapalnym pęcherza i cewki moczowej, wywołanym przez bakterię klebsiella pneumoniae (lekarz miał w ręku wymaz i antybiogram) zalecił "pozytywne myślenie" i picie wody. Bierność wobec tej infekcji powtórzył na wizycie prywatnej. Z wycieńczającej infekcji wyleczono Ojca dopiero na oddziale onkologii tuż przed rozpoczęciem chemioteriapii, której nie zniósł.

lekarz Andrzej Jakubowski

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3

nie nadaje sie leczyc ludzi zwierzeta by go pogryzly

nie nadaje sie leczyc ludzi zwierzeta by go pogryzly

prof. dr hab. n. med. Zygmunt Dobrowolski

Kraków

Profesor jest zainteresowany przynoszeniem ulgi ale wyłącznie kieszeni chorego a nie ulga w cierpieniu.